לידיעתך: לצורך התאמת התוכן שיוצג ברשת להעדפותיך האישיות, אנו משתמשים ב"עוגיות" . לפרטים נוספים
Skip Navigation Links דף הבית אודות האפליקציות של לאומי קארד

אודות האפליקציות של לאומי קארד

 

לתנאי השימוש בשירותים הדיגיטליים של לאומי קארד

לאומי קארד עושה את מירב המאמצים להעניק לך את המידע העדכני ביותר, כדי שתוכל ליהנות מכל היתרונות.

תוכל להביע את דעתך על האפליקציות באמצעות כתיבת משוב ל-mobile@leumi-card.co.il.

אפליקציית לאומי קארד מאפשרת לך לצפות ולהזמין הטבות ופינוקים במאות בתי עסק, להעביר כספים לאנשי קשר, לקבל מידע על כרטיסי האשראי שלך ולבקש הלוואה מיידית.

מידע על הטבות ופינוקים - איתור ומיון הטבות, הצגת ההטבות בסביבה שלך, הזמנת הטבות ופינוקים באופן מהיר ובטוח, הצגת מיקום ההטבות על פני המפה ואפשרות ניווט לבית העסק המעניק את ההטבה, שיתוף חברים בהטבות שיכולות לעניין אותם וכן העברת פינוק לחברים ובני משפחה.
שירות לקוחות - צפייה בפרטי כרטיסי האשראי של לאומי קארד שברשותך, נתוני מסגרת האשראי ויתרה לניצול אפשרות המרת נקודות לנוסע המתמיד של אל על, צ'אט עם נציג אנושי וניהול התראות.
פירוט חיובים - פירוט החיוב האחרון והחיוב הבא בכל כרטיסי האשראי של לאומי קארד שברשותך.
העברה ובקשת כספים - שולחים ומקבלים כספים מאנשי הקשר (לפי מספר טלפון או באמצעות בחירת הנמען מרשימת אנשי הקשר בטלפון) ישירות מהנייד - תשלום מרחוק ללא צורך במזומן.

*האפליקציה דורשת הרשאות לשימוש באנשי הקשר על מנת לאפשר בחירת נמען להעברת כספים מתוך אנשי הקשר שלך.
*לצורך הצגת הטבות בסביבה שלך, נדרש אישורך לשימוש בשירותים המיקום של מכשירך הנייד. אישור זה מאפשר להציג את המרחק בינך לבין בית העסק הקרוב ביותר, עפ"י האזור והתחום הנבחר.
לידיעתך, אפליקציית לאומי קארד מכילה חלק מההטבות בעולם ההטבות של לאומי קארד. לפירוט המלא של כל הטבות לאומי קארד, ניתן לבקר באתר האינטרנט של לאומי קארד בכתובת www.leumi-card.co.il.

אפליקציית לאומי קארד Pay מאפשרת לנהל את ההוצאות בכרטיסי האשראי של לאומי קארד, לשלם באמצעות המכשיר הנייד במגוון רחב של רשתות מובילות בקלות ובנוחות ללא צורך באמצעי פיזי, לנהל את הגדרות הכרטיס ולבצע פעולות.
פירוט חיובים - מקבלים תמונת מצב על חיובים 24/7:

  1. חיפוש מלא באפליקציה: לפי כרטיס, בית עסק ותאריך חיוב. שיתוף פרטי העסקה עם איש קשר בווטסאפ, סמס, מייל.
  2. פירוט, מיון וחיפוש עסקאות לפי כרטיס, בית עסק או תאריך.
  3. פילוח הוצאות לפי קטגוריה ומידע מורחב אודות עסקה או בית עסק.

תשלום בנייד - משלמים בבתי עסק נבחרים באמצעות הצמדת הנייד למסוף תומך בבית העסק - ללא צורך בנשיאת אמצעי תשלום פיזי. תשלום מהיר, קל ונוח.
הכרטיסים שלי - קבלת מידע וביצוע פעולות שונות בכרטיס האשראי של לאומי קארד שלך - חסימת כרטיס זמנית או קבועה, החלפת כרטיס פגום, חסימת עסקאות אינטרנט וטלפון, חסימת כרטיס בחו"ל ועוד.
שירות לקוחות - צפייה בפרטי כרטיסי האשראי של לאומי קארד שברשותך, נתוני מסגרת האשראי ויתרה לניצול, אפשרות המרת נקודות לנוסע המתמיד של אל על והתכתבות עם נציג.
*שירות תשלום בנייד מיועד למכשירי אנדרואיד תומכים, לכרטיסי לאומי קארד ממותג מאסטרקארד בלבד ולעסקאות עד 1,000 ₪.
*האפליקציות של לאומי קארד מאובטחות באמצעים מחמירים.
*בכפוף לתנאי ההצטרפות ולתקנון השירותים הדיגיטליים של לאומי קארד המפורטים באפליקציה ובאתר לאומי קארד.

לתשומת לבך! אופן הצגת נתוני חשבון הכרטיס של לאומי קארד שברשותך באמצעות אפליקציות לאומי קארד מהווה כלי עזר אשר יסייע לך על-ידי הצגת נתונים, המלצות, הצעות ועדכונים שונים ("הנתונים"). אופן הצגת הנתונים מהווה כלי עזר בלבד, אשר אינו מציג בהכרח את כלל נתוניך, ואינו בא להחליף ניהול אחראי ונכון של פעולותייך.
חלק מהנתונים שיוצגו לך באמצעות האפליקציה (לרבות הודעות שיישלחו אליך באמצעות האפליקציה) מבוססים על סיווגים קיימים ונתונים אחרים כפי שהם מופיעים במערכות לאומי קארד ברגע נתון. הנתונים אשר יוצגו לך, יוצגו באופן תמציתי בלבד, והם עשויים להיות חלקיים ו/או לא מדויקים ו/או לא מעודכנים. אין להסתמך באופן בלעדי על המידע המוצג והסיווגים המוצגים לך באמצעות האפליקציה.
מבלי לגרוע מהאמור לעיל, בכל מקרה של סתירה או אי התאמה בין הנתונים המופיעים באפליקציה ו/או יישלחו אליך באמצעות האפליקציה לבין המידע במערכות לאומי קארד, יקבעו הנתונים במערכות לאומי קארד.
שים לב! בעת התקנת האפליקציה והרישום תידרש לאמת את המכשיר באמצעותו תעשה שימוש באפליקציה. באפשרותך להשתמש באפליקציה אך ורק באמצעות המכשיר באמצעותו הזדהית. אין לאפשר לאף אדם אחר מלבדך להשתמש במכשירך האישי. כמו כן, עליך להקפיד על נעילת המכשיר באמצעות סיסמא שהוגדרה על ידיך, ואשר ידועה לך בלבד, כאשר אינך עושה שימוש במכשיר. בכל מקרה של אבדן או גניבה של מכשירך או בכל מקרה בו קיים חשש לשימוש לרעה במכשיר, יש לפנות למוקד התמיכה של לאומי קארד לצורך חסימת השימוש באפליקציה ובשירותים באמצעות המכשיר.

אודות לאומי קארד
לאומי קארד מספקת מגוון של שירותי הנפקה, סליקה ופתרונות תשלום ואשראי. בנוסף, מציעה מגוון רחב של שירותים פיננסיים ללקוחותיה, לרבות: הלוואות, פתרונות אשראי ואפשרויות תשלום גמישות.
לאומי קארד מתגאה במערך שירות לקוחות איכותי המאופיין בסטנדרט שירות גבוה ביותר.

 
  • שמרו על קשר
  • עקבו אחרינו באינסטגרם
  • הורידו את האפליקציות שלנו
    לאנדרואיד ול-iPhone
  • הטבות אצלך במייל לפני כולם לרישום