סגור לידיעתך: אנחנו משתמשים בעוגיות באתר זה לפרטים נוספים
Skip Navigation Links דף הבית אודות אפליקציית לאומי קארד

אודות אפליקציית לאומי קארד

 

 

לתקנון תנאי שימוש בשירותים הדיגיטליים

אפליקציית לאומי קארד מאפשרת לך לצפות ולהזמין הטבות ופינוקים במאות בתי עסק,
להעביר כספים לאנשי קשר, לקבל מידע על כרטיסי האשראי שלך ולבקש הלוואה מיידית.

לאומי קארד עושה את מירב המאמצים להעניק לך את המידע העדכני ביותר, תוכל להביע את דעתך על האפליקציה באמצעות כתיבת משוב ל-mobile@leumi-card.co.il

אפליקציית לאומי קארד מאפשרת לך:

מידע על הטבות ופינוקים - איתור ומיון הטבות, הצגת ההטבות בסביבה שלך, הזמנת הטבות ופינוקים באופן מהיר ובטוח, הצגת מיקום ההטבות על פני המפה ואפשרות ניווט לבית העסק המעניק את ההטבה, שיתוף חברים בהטבות שיכולות לעניין אותם וכן העברת פינוק לחברים ובני משפחה.

שירות לקוחות - צפייה בפרטי כרטיסי האשראי של לאומי קארד שברשותך, נתוני מסגרת האשראי ויתרה לניצול אפשרות המרת נקודות לנוסע המתמיד של אל על, צ'אט עם נציג אנושי, וניהול התראות.

פירוט חיובים - פירוט החיוב האחרון והחיוב הבא בכל כרטיסי האשראי שברשותך.

העברה ובקשת כספים - שולחים ומקבלים כספים מאנשי הקשר (לפי מספר טלפון או בבחירת המוטב מרשימת אנשי הקשר בטלפון) ופורסים לתשלומים ישירות מהנייד, תשלום מרחוק, ללא צורך במזומן.

*האפליקציה דורשת הרשאות לשימוש באנשי הקשר על מנת לאפשר בחירת נמען להעברת כספים
מתוך אנשי הקשר שלך.

לשם כך, נדרש אישורך לשימוש בשירותי המיקום של מכשירך הנייד, אישור זה מאפשר להציג את המרחק בינך לבין בית העסק הקרוב ביותר, עפ"י האזור והתחום הנבחר.

מתוך אפליקציית לאומי קארד, באפשרותך לעבור ישירות לאפליקציית לאומי קארד Pay המאפשרת לשלם בנייד באמצעות הצמדת הנייד למסוף בבית העסק.

לידיעתך, אפליקציית לאומי קארד מכילה חלק מההטבות בעולם ההטבות. לפירוט המלא של כל הטבות לאומי קארד, ניתן לבקר באתר האינטרנט של לאומי קארד בכתובת www.leumi-card.co.il.

חלק מהנתונים שיוצגו לך באמצעות האפליקציה (לרבות הודעות שיישלחו אליך באמצעות האפליקציה) מבוססים על סיווגים קיימים ונתונים אחרים כפי שהם מופיעים במערכות לאומי קארד ברגע נתון. הנתונים אשר יוצגו לך, יוצגו באופן תמציתי בלבד, והם עשויים להיות חלקיים ו/או לא מדויקים ו/או לא מעודכנים. אין להסתמך באופן בלעדי על המידע המוצג והסיווגים המוצגים לך באמצעות האפליקציה.
מבלי לגרוע מהאמור לעיל, בכל מקרה של סתירה או אי התאמה בין הנתונים המופיעים באפליקציה ו/או יישלחו אליך באמצעות האפליקציה לבין המידע במערכות לאומי קארד, יקבעו הנתונים במערכות לאומי קארד.

שים/י לב! בעת התקנת האפליקציה והרישום תידרש לאמת את המכשיר באמצעותו תעשה שימוש באפליקציה.
באפשרותך להשתמש באפליקציה אך ורק באמצעות המכשיר באמצעותו הזדהית. אין לאפשר לאף אדם אחר מלבדך להשתמש במכשירך האישי. בכל מקרה של אבדן או גניבה של מכשירך, יש לפנות למוקד התמיכה של לאומי קארד לצורך חסימת השימוש באפליקציה ובשירותים באמצעות המכשיר.

אודות לאומי קארד
לאומי קארד מספקת מגוון של שירותי הנפקה, סליקה ופתרונות תשלום ואשראי. בנוסף, מציעה מגוון רחב של
שירותים פיננסיים ללקוחותיה, לרבות: הלוואות, פתרונות אשראי ואפשרויות תשלום גמישות. לאומי קארד מתגאה
במערך שירות לקוחות איכותי המאופיין בסטנדרט שירות גבוה ביותר.