סגור לידיעתך: אנחנו משתמשים בעוגיות באתר זה לפרטים נוספים
Skip Navigation Links דף הבית לאומי קארד ברשת בקרוב תוכלו לבחור בעצמכם את הקוד הסודי לכרטיס האשראי שלכם

בקרוב תוכלו לבחור בעצמכם את הקוד הסודי לכרטיס האשראי שלכם

מדובר בשירות חדשני של לאומי קארד שיושק בימים הקרובים. לקוחות המחזיקים ביותר מכרטיס אשראי אחד של החברה יוכלו לבחור קוד זהה לכל הכרטיסים שברשותם

לאומי קארד משיקה, לראשונה בישראל, שירות חדשני המאפשר ללקוחותיה לבחור בעצמם את הקוד הסודי לכרטיס האשראי שברשותם. השירות נועד להקל על המשתמשים לזכור את הקוד הסודי שלהם, ובפרט יסייע לאלה שמחזיקים במספר כרטיסי אשראי, מאחר שהם יוכלו לבחור קוד זהה לכל הכרטיסים שברשותם. על פי נתוני לאומי קארד, אחד מכל שלושה אנשים מחזיק בארנקו יותר מכרטיס אשראי אחד.

הרקע להשקת המוצר החדשני אינו מקרי. בנק ישראל הכריז על תכנית להטמעת תקן האבטחה EMV שתושלם במהלך השנה. תקן זה יחייב הקשת קוד סודי גם בעת ביצוע עסקאות בכרטיס אשראי, בדומה למשיכת כספים בכספומט, וזאת על מנת לאמת את זהות בעל הכרטיס.

הקוד החדש יורכב מארבע ספרות, כפי שנהוג כיום, וניתן יהיה לקבוע אותו בפעולה פשוטה ומהירה בכל אחד ממכשירי הכספומט של בנק לאומי. על מנת לשנות את הקוד הסודי, יתבקש המשתמש להקליד את הקוד הישן ואת הקוד החדש שבחר. השירות החדש זמין מהיום ללקוחות לאומי קארד ובנק לאומי המחזיקים בכרטיס לאומי קארד, והוא עומד בכל תקני אבטחת המידע המחמירים.

בתחילת השנה השיקה לאומי קארד שירות ניהול הגדרות בכרטיסי אשראי, ישירות מהאפליקציה והאתר, באופן עצמאי. השירות כלל, בין היתר, שחזור קוד סודי דרך האפליקציה והביא לירידה משמעותית של כ-70 אחוזים בפניה למוקד שירות הלקוחות בבקשות לשחזור או הנפקת קוד חדש. עם הטמעת השירות החדשני של בחירת הקוד הסודי, אחוז זה צפוי לרדת אף יותר שכן הלקוחות יזכרו את הקוד הסודי ללא צורך ברישומו.

ורדית גונדטר, סמנכ"ל לקוחות פרטיים ושיווק בלאומי קארד: "אנחנו ממשיכים לפתח ולהציע מגוון רחב של שירותים דיגיטליים באמצעות הטמעת טכנולוגיות מהשורה הראשונה שמאפשרות ללקוחותינו לפעול באופן עצמאי, במהירות וביעילות. השירות החדש שאנו נשיק בימים הקרובים, יפתור בעיה ידועה ושכיחה, בה הלקוחות אינם זוכרים את הקוד הסודי וכתוצאה מכך אינם משתמשים בכרטיס ולא יכולים לבצע בו פעולות או ליהנות משירותי מידע רבים".

  • שתפו