סגור לידיעתך: אנחנו משתמשים בעוגיות באתר זה לפרטים נוספים

מן העיתונות

לאומי קארד משיקה את אפליקציית iPOS

 

לאומי קארד משיקה את iPOS: אפליקציה חדשנית המאפשרת לבתי העסק לכבד כרטיסי אשראי באמצעות מכשיר ה-iphone

 האפליקציה הינה פרי פיתוחה של חברת יעד סליקה ונאמנות א.ש. מבית יעד שריג מחשבים ותקשורת בע"מ בבעלותו של אפרים שריג,  והיא הראשונה לפתח אפליקציית סליקת כרטיסי אשראי למכשירי ה- iPhone  iPod, ו- iPad.  לאומי קארד הינה חברת האשראי הראשונה המשיקה אפליקציה מסוג זה.

iPOS הופכת את ה-iPhone למכשיר סליקה ומאפשרת לבעלי העסק לכבד עסקאות בכרטיס אשראי בכל מקום וזמן, בין אם מדובר בנותני שירותים המגיעים לבית הלקוח, כדוגמא טכנאי שרות, ובין אם מדובר בבית עסק המציג בתערוכה.

מעתה, כל בית עסק המכבד כרטיסי אשראי יכול להוריד את האפליקציה ולהצטרף לשירות. את האפליקציה ניתן להוריד בחינם מאתר ה-AppStore (חנות האפליקציות של Apple), שירות  הסליקה כרוך בתשלום.

אפליקציית ה- iPOS הינה בשפה העברית ובעלת ממשק ידידותי, נוח וקל לתפעול. תהליך ביצוע העסקה מהיר ויעיל: בעל העסק מזין את נתוני כרטיס האשראי במסך הייעודי ומקבל,  מיידית ON LINE, הודעה כתובה אודות אישור העסקה.
 באמצעות מסך מיוחד באפליקציה, יכול בעל העסק גם לעקוב אחר כל העסקאות שביצע ב-iPhone. כמו כן, הוא יכול לצפות במידע נוסף באתר לאומי קארד.

אייל שמעוני, מנכ"ל לאומי קארד ניכיונות פיתוח עסקי ואסטרטגיה: "ההתפתחות הטכנולוגית מגדילה את הנגישות והיכולת לכבד כרטיסי אשראי מכל מקום ובכל זמן ופותחת צוהר ליישומים מגוונים בביצוע תשלומים. מטרתנו להגדיל את הזמינות של תשלום באמצעות כרטיס אשראי גם לעסקים קטנים".

חברת לאומי קארד הינה חברת אשראי השנייה בגודלה בישראל. החברה משווקת את כרטיסי ויזה ומאסטרקארד ומובילה בפיתוח אמצעי תשלום ומוצרים פיננסיים חדשניים, בעלי ערך מוסף. ללאומי קארד כ-1.8 מיליון לקוחות פרטיים והיא משרתת למעלה מ 40 אלף בתי עסק.

חזרה לעמוד הודעות לתקשורת