סגור לידיעתך: אנחנו משתמשים בעוגיות באתר זה לפרטים נוספים
Skip Navigation Links דף הבית לאומי קארד ברשת לאומי קארד משיקה: הלוואה מותאמת אישית

מן העיתונות

לאומי קארד משיקה: הלוואה מותאמת אישית

לאומי קארד משיקה: הלוואה מותאמת אישית    

ורדית גונדטר, סמנכ"לית השיווק של לאומי קארד: "החברה מציעה מגוון פתרונות אשראי מותאמים אישית, המאפשרים לכל לקוח להתאים לעצמו את ההלוואה המתאימה ביותר לצרכיו ורצונותיו".

במסגרת השקת המוצר, פיתחה לאומי קארד פורטל חדשני, באמצעותו יוכל הלקוח להתאים לעצמו את פתרון האשראי המתאים לו ביותר באינטרנט.

לאומי קארד משיקה מוצר חדש: אשראי אישי - מגוון הלוואות המאפשרות לכל לקוח להתאים לעצמו את ההלוואה המתאימה ביותר לצרכיו ורצונותיו. במסגרת השקת המוצר, פיתחה לאומי קארד פורטל חדשני, באמצעותו יוכל הלקוח להתאים לעצמו את פתרון האשראי המתאים באינטרנט.

ורדית גונדטר, סמנכ"לית השיווק של לאומי קארד: "לאחר בדיקות נרחבות, הבנו בלאומי קארד כי לכל לקוח צרכים ורצונות שונים, ולכן החלטנו להשיק את מוצר ההלוואה המותאמת אישית. התאמת ההלוואה מתבססת על 4 פרמטרים שמספק הלקוח: הצורך להלוואה (רכב, שיפוץ, חופשה וכו'), אופן ההחזר החודשי הרצוי (קבוע, משתנה מידי חודש), גובה ההחזר החודשי הרצוי ומועד תחילת תשלום ההלוואה (מיידי, חודשיים , 4 חודשים או חצי שנה). כל ההלוואות הן עד 50,000 ₪ ומקסימום 36 תשלומים. הזרמת הכסף תיעשה עד 3 ימים, וישירות לחשבון הבנק".

פתרונות האשראי המוצעים הם:
הלוואה ברגע - ההחזר החודשי הוא קבוע ומיידי. ניתן להגדיל את מספר תשלומי ההלוואה לאורך כל התקופה.
הלוואת מולטי - החזר החודשי נקבע ע"י מחזיק הכרטיס. הלוואה זו מיועדת ללקוחות המעוניינים לשלוט בגובה ההחזר החודשי, וללקוח ניתנת האפשרות להחזיר סכום שונה בכל חודש, בהודעה מראש.
הלוואות גישור (מסוג שפיצר) -

  • הלוואה מתחשבת: הלוואה זו כוללת דחייה של תחילת תאריך תשלום הריביות והקרן על פי בחירת הלקוח, שיוכל לבחור בדחייה של 2, 4 או 6 חודשים. הלקוח יקבל את ההלוואה אך התשלום עבור הקרון והריבית יחל רק לאחר מספר חודשים, בהתאם לבחירתו.

  • הלוואה מאפשרת: בהלוואה זו יכול הלקח לבחור לשלם במשך 9 או 12 חודשים סכום נמוך של ריבית גישור בלבד, ולאחר מכן החזר חודשי למשך תקופת ההלוואה (עפ"י לוח שפיצר הכולל קרן וריבית).

בסיום תהליך ההתאמה האישית באינטרנט, מקבל הלקוח הצעה להלוואה המתאימה לו ביותר, בהתבסס על המשתנים שבחר.

חברת לאומי קארד הינה חברת כרטיסי אשראי השנייה בגודלה בישראל. החברה משווקת את כרטיסי ויזה ומאסטרקארד ומובילה בפיתוח אמצעי תשלום ומוצרים פיננסיים חדשניים, בעלי ערך מוסף. ללאומי קארד כ-1.8 מיליון לקוחות פרטיים והיא משרתת למעלה מ 40 אלף בתי עסק.

חשוב לדעת: *אי־עמידה בפירעון ההלוואה עלול לגרור חיוב בריבית פיגורים והליכי הוצאה לפועל.

לפירוט ההלוואות המוצעות על ידי לאומי קארד

חזרה לעמוד הודעות לתקשורת

  • שתפו