סגור לידיעתך: אנחנו משתמשים בעוגיות באתר זה לפרטים נוספים
Skip Navigation Links דף הבית לאומי קארד ברשת לאומי קארד בזירת האשראי לרכב

מן העיתונות

לאומי קארד בזירת האשראי לרכב

לאומי קארד נכנסת לזירת האשראי לרכב

 

לאומי קארד חתמה על הסכם שיתוף פעולה עם חברת דוד לובינסקי יבואנית פיג'ו - סיטרואן בישראל לרכישת מכונית חדשה במימון נוח. תעניק עד 70% מימון בעסקה משולבת לרכישת רכב בריבית אטרקטיבית.

 

חברת כרטיסי האשראי לאומי קארד נכנסת לזירת האשראי לרכב. החברה חתמה על הסכם שיתוף פעולה עם חברת דוד לובינסקי בע"מ יבואנית פיג'ו - סיטרואן בישראל. שתי החברות יחד פותחות עולם של אפשרויות שלא היה קיים בעבר למגוון רחב של לקוחות, כך שרכישת רכב תתאפשר בקלות ובמימון נוח.

 

שיתוף הפעולה מאפשר רכישת מכונית חדשה עבור קהל לקוחות רחב יותר תודות לחלוקת תשלום קלה ונוחה. כך, במסגרת הסכם שיתוף הפעולה, לקוח שיבקש לרכוש רכב חדש באחת מהסוכנויות המורשות של חברת לובינסקי, יוכל לקבל עד 70% מימון לרכב בריבית אטרקטיבית של 1% + P. ההלוואה תינתן ל-36 חודשים ומותנית בשעבוד הרכב לחברת לאומי קארד ותשלום של 30% מערך הרכב במזומן בעת ביצוע הרכישה.

 

האשראי שיועמד ללקוח על ידי לאומי קארד יינתן באמצעות כרטיס אשראי לאומי קארד מולטי ויתפרס על שני מסלולי פירעון:

  • עד 40% מסכום האשראי ייפרע ב-36 תשלומים חודשיים של קרן וריבית.
  • יתרת האשראי עד 30%  כעסקת בולט עם תשלום חודשי של ריבית והחזר הקרן בתשלום ה-36 .

בכרטיס ניתן יהיה לבצע פעולות אשראי נוספות בהתאם למסגרת האשראי.

 

ורדית גונדטר, סמנכ"ל שיווק לאומי קארד: "חברת לאומי קארד ממשיכה במהלכים האסטרטגיים להרחבת פתרונות האשראי וחודרת לראשונה גם לענף הרכב. שיתוף הפעולה עם חברת לובינסקי הינו דוגמא אחת מני רבות לשיתופי הפעולה המגוונים שלאומי קארד מקדמת בתחום האשראי הצרכני. אנו מאמינים כי החיבור לחברת לובינסקי, עם תנאי המימון האטרקטיביים אותם אנו מציעים, ייתן מענה לצרכי לקוחותינו גם בזירה זו.

 

אמיר מנס, סמנכ"ל המכירות של לובינסקי: "חברת לובינסקי מעוניינת  לאפשר ללקוחות להתחדש במכונית חדשה פרטית  דרך הקלה והבטוחה כל 3 שנים. לשם כך חברנו ללאומי קארד על מנת להעניק את האופציה הכלכלית האטרקטיבית והבטוחה לרכישת מכונית בתנאים נוחים, גם למי שלא היתה לו אפשרות כזו בעבר".

 

לאומי קארד הינה חברת כרטיסי אשראי השנייה בגודלה בישראל. החברה משווקת את כרטיסי ויזה ומסטרקארד ומובילה בפיתוח אמצעי תשלום ומוצרים פיננסיים חדשניים, בעלי ערך מוסף. ללאומי קארד יותר מ-1.6 מיליון לקוחות פרטיים, היא משרתת למעלה מ-40 אלף בתי עסק ומספקת סל שירותים הכוללים סליקה, ניכיון כרטיסי אשראי, הבטחת פירעון וניכיון צ'קים.

 

חברת דוד לובינסקי בע"מ נוסדה בשנת 1936 על-ידי מר דוד לובינסקי, והינה כיום בבעלות משפחת מנור. מעבר לייבוא של פיג'ו וסיטרואן ושל המותג הסיניSAIC , החברה מאגדת בתוכה קבוצות בנות, המעניקות מענה מרבי ללקוחות לאורך כל הדרך. מכירת מכוניות יד שנייה, במסגרת פעילות לובינסקי טרייד, ביטוח בחברת לוביט וקבלת אשראי לרכישת הרכב ע"י חברת עודית. ללקוחות העסקיים חברת הליסינג "פריים ליס" מציעה פתרונות ייחודיים. בנוסף מייבאת החברה באמצעות חברת ד.ל.ב מוטוספורט את קטנועי פיג'ו, קטנועי PGO, אופנועי K.T.M וטרקטורוני פולריס. עוד בבעלות לובינסקי חברת טלרון, יבואנית מצברי VARTA ואחרים ונציגה בלעדית להפצת שמני TOTAL.

 

חזרה לעמוד הודעות לתקשורת

למידע אודות תכנית הלסינג הידוע מראש של לאומי קארד והרץ

  • שתפו