סגור לידיעתך: אנחנו משתמשים בעוגיות באתר זה לפרטים נוספים
Skip Navigation Links דף הבית אודות לאומי קארד לאומי קארד מרחיבה את שירותי הארנק הדיגיטלי ומשלבת בו את הטכנולוגיה של GetTaxi

הרחבת שירותי ארנק+פלוס: הזמנת מונית בעזרת GetTaxi

שיתוף הפעולה החדש יאפשר ללקוחות לאומי קארד להזמין נסיעה במונית ולשלם עבורה ישירות באמצעות אפליקציית "ארנק פלוס".  בנוסף, הנוסעים יקבלו מתנת הצטרפות.

 

חברת "GetTaxi", אשר חוללה מהפכה בהרגלי הנסיעה במוניות בישראל ובעולם, תשתלב באפליקציית "ארנק פלוס" של לאומי קארד. "ארנק פלוס", אשר הושקה לפני כחודשיים וכבר זכתה ליותר מ-100,000 הורדות, מאפשרת ביצוע תשלומים והזמנת הטבות מהנייד באופן מאובטח.

 

במסגרת שיתוף הפעולה החדש, יוכלו לקוחות לאומי קארד להזמין נסיעה במונית של חברת "GetTaxi" ולשלם עבורה באמצעות אפליקציית "ארנק פלוס". בנוסף, יזכו הלקוחות בהטבה חד פעמית בגובה של 20 ₪ עבור הנסיעה הראשונה באמצעות הארנק.

 

שיתוף הפעולה בין שתי החברות פונה גם ללקוחות עסקיים של חברת כרטיסי האשראי - אלו יוכלו ליהנות מהטבה בסכום של 100 ₪ עבור נסיעות עסקיות. הטבה זו תינתן לאותם עסקים אשר יירשמו לשירות העסקי המלא של "Get Taxi", באמצעות ממשק ייעודי המופיע באתר האינטרנט של החברה www.gettaxi.co.il .
יצוין, כי "Get Taxi" השיקה לפני כחצי שנה שירות המאפשר תשלום בכרטיס אשראי בלחיצת כפתור באמצעות האפליקציה שלה.

 

מוטי הספרי, מנכ"ל Get Taxi ישראל, מסר: "מדהים לראות כמה מהר ענף המוניות משנה הרגלי צריכה - מתשלומי מזומן לתשלומי אשראי. כבר היום, כ- 40% מהנסיעות הפרטיות ב- GetTaxi משולמות באמצעות כרטיס אשראי. החיבור עם לאומי קארד יעודד משתמשים נוספים לחוות את השירות שלנו ללא הצורך בנשיאת כרטיס אשראי פיזי. מצאנו בלאומי קארד פרטנר אסטרטגי שמקדם כמונו חדשנות טכנולוגית ומעוניין לחזק את הסגמנט של עסקים קטנים ובינוניים לצד שיפור חווית המשתמש ללקוחות פרטיים".

 

ורדית גונדטר, סמנכ"ל שיווק לאומי קארד: "שיתוף הפעולה עם GetTaxi הוא שלב נוסף במהלך אסטרטגי מתמשך, שמטרתו להפוך את המכשיר הסלולרי לארנק במלוא מובן המילה. בעתיד הקרוב אנו צפויים לצרף שירותים נוספים לאפליקציה, מתוך מטרה להעצים ולשכלל את חווית התשלום החדשה באמצעות הנייד, עבור לקוחותינו". 

  • שתפו