סגור לידיעתך: אנחנו משתמשים בעוגיות באתר זה לפרטים נוספים

"מגה ספורט" ולאומי קארד משיקות

כרטיס אשראי "מגה ספורט ENJOY"

המצטרפים למועדון הלקוחות של הכרטיס יקבלו הנחות והטבות בלעדיות במגוון בתי עסק בתחום הבריאות והספורט 

 

רשת "מגה ספורט", וחברת "לאומי קארד" חברו יחד ליצירתו של כרטיס אשראי חוץ בנקאי חדש - "מגה ספורט ENJOY" - כרטיס לחיים טובים ובריאים. חברי מועדון הלקוחות של מגה ספורט ENJOY יזכו במגוון רחב של הטבות והנחות ברשת מגה ספורט, רשת הספורט המובילה בישראל וברשתות נוספות בעלות קונספט דומה ומשלים.

 

הכרטיס המשותף נולד מתוך ההבנה כי אורח חיים בריא הוא נושא שנמצא בעדיפות גבוהה אצל הצרכן הישראלי, ובהתאם לכך הוא יאפשר לו ליהנות ממגוון ייחודי של הטבות, ויחשוף אותו לשירותים ולבתי עסק בעלי התאמה מירבית לטעמו ולהעדפותיו.

 

לקוחות הכרטיס החדש יקבלו כמתנת הצטרפות גיפטקארד בשווי של 250 ₪ לרכישה ברשת "מגה ספורט", וייהנו מהנחה קבועה של 10% על קניותיהם ברשת "מגה ספורט" ו-5% הנחה בסניפי העודפים של מגה ספורט (כולל כפל מבצעים). עוד הם ייהנו ממבצעים ייחודיים רק למשלמים בכרטיס האשראי מגה ספורט ENJOY . בנוסף, יזכו להטבות קבועות בעת קניותיהם ברשתות מתחומי הבריאות והלייף סטייל, ובהן: רשת מועדוני הכושר GO ACTIVE, חמי געש, Re:bar, אופטיקנה ועולם הריצה. עוד מעניק הכרטיס הנחות בתחנות הדלק סונול ובחנויות הנוחות Sogood.

 

נוסף להטבות אלו ייהנו מחזיקי הכרטיס מעולם ההטבות של לקוחות לאומי קארד, באמצעות תכנית "פינוקים פלוס", המקנה שורה של הטבות על בסיס 1 פלוס 1, במגוון אטרקציות, ארוחות בוקר, סרטים ועוד, וכן הנחות משתנות במגוון עצום של בתי עסק בתחומי הפנאי והצרכנות.

 

כרטיס "מגה ספורט ENJOY" הינו כרטיס אשראי, המעניק ללקוח שליטה מלאה על גובה ההחזר החודשי, על פי יכולת ההחזר שלו באותו חודש. בנוסף, תועמד לרשותם של הלקוחות מסגרת אשראי נוספת, ללא קשר למסגרת האשראי של הלקוח בבנק או בכרטיס אשראי אחר.

 

להשקת כרטיס האשראי החדש קדם סיפור ההצלחה של כרטיס המועדון של מגה ספורט, אותו השיקה הרשת במרס 2011 לפני כשנה וחצי והביא להרשמה של למעלה מ-140 אלף לקוחות, כאשר בפרק זמן קצר מאוד הוא כבר נחשב לאחד ממועדוני הלקוחות המובילים בשוק.

 

גולן סימנטוב, מנכ"ל רשת "מגה ספורט", מוסר: "באמצעות שיתוף הפעולה עם לאומי קארד, אנו מביאים ללקוחות שלנו חדשנות וערך מוסף דרך כרטיס שמעבר להטבות והנחות אצלנו ברשת, גם מחבר אותם לבתי עסק בעלי אופי דומה לשלנו, מביא לחוויה משלימה לחיים טובים ובריאים"

 

ורדית גונדטר, סמנכ"ל שיווק "לאומי קארד", מוסרת: "לאומי קארד מובילה ביצירת שיתופי פעולה עסקיים המביאים ערך מוסף אמיתי ואטרקטיבי ללקוח, ולשמחתנו מצאנו במגה ספורט שותף ליצירת כרטיס חדש שיהווה בשורה משמעותית לפלח שוק הולך וגדל של שוחרי ספורט ואנשים שדוגלים באורח חיים בריא".

 

השקת כרטיס האשראי החדש "מגה ספורט ENJOY" תלווה בקמפיין פרסומי רחב היקף.

  • שתפו