סגור לידיעתך: אנחנו משתמשים בעוגיות באתר זה לפרטים נוספים
Skip Navigation Links דף הבית אודות לאומי קארד לאומי קארד משיקה תשלום אוטומטי מלא בחניונים באמצעות אפליקציית הארנק הדיגיטלי

לאומי קארד משיקה בלעדית תשלום אוטומטי מלא בחניונים

באמצעות אפליקציית הארנק הדיגיטלי

לראשונה, התשלום מתאפשר בקליק אחד, ללא צורך בהזנת קוד או סריקת כרטיס החניה;

בנוסף, האפליקציה מציגה את רמת התפוסה בחניונים הסמוכים, תעריפי החניה, והנחיות ניווט לחניון הנבחר.

השירות זמין בשלב הראשון בחניוני אחוזות החוף בת"א ובהמשך יורחב לערים נוספות.

חברת כרטיסי האשראי לאומי קארד ממשיכה להוביל את זירת התשלומים הדיגיטליים בישראל, ומשיקה שירות תשלומים אוטומטי מלא בחניונים באמצעות אפליקציית "הארנק הדיגיטלי". לראשונה, חווית התשלום של הנהגים תסתכם בלחיצת כפתור אחת, כאשר אפליקציית "הארנק הדיגיטלי" תזהה אוטומטית את הרכב ואת אמצעי התשלום של הלקוחות שנרשמו לשירות – ללא צורך בכרטיס החניה ובהזנת פרטים או קוד.
 

בשלב ראשון, השירות יינתן בכ-50 חניונים ממוכנים של "אחוזות החוף" ברחבי תל-אביב, כאשר לתושבי תל אביב תכובד אוטומטית הנחת התושב. בהמשך יורחב השירות לערים נוספות.
 

איך זה עובד? בהרשמה ראשונה לשירות "תשלום בחניון" באפליקציית "הארנק הדיגיטלי", יתבקש הלקוח להוסיף את מספר הרכב לפרטי כרטיס האשראי שכבר משויכים לאפליקציה.
בכניסה לחניון יזוהה הרכב אוטומטית והלקוח יקבל הודעה למכשיר הנייד לאישור התשלום באפליקציה. ביציאה מהחניון השער ייפתח אוטומטית ללא צורך בפעולה נוספת, וללקוח תישלח הודעה נוספת עם פרטי התשלום. החיוב יתבצע ביציאה לפי משך החניה בפועל, ובמקביל תישלח ללקוח חשבונית מס בדואר האלקטרוני.
במידה והלקוח בחר שלא לעדכן את מספר הרכב באפליקציה, יוכל לשלם באפליקציה באמצעות סריקת כרטיס החניה שהתקבל בכניסה לחניון.
     

בנוסף, האפליקציה מציגה רשימת חניונים סמוכים, הכוללת את תעריפי החניה, הנחיות ניווט לחניון הנבחר וכן את רמת התפוסה של החניונים.
לקוחות שישתמשו בשירות יזכו בהטבה בגובה של עד 20 ש"ח עבור החניה הראשונה באמצעות הארנק.
"הסמארטפון הפך לערוץ המרכזי שדרכו אנו צורכים את התוכן והמידע שלנו, ולאחרונה, תופס תאוצה כפלטפורמה מועדפת לביצוע קניות ולתשלומים" אמרה היום ורדית גונדטר, סמנכ"לית השיווק בלאומי קארד, והוסיפה: "לכן, ההתמקדות של לאומי קארד כיום היא בחווית הלקוח, באמצעות שילוב בין טכנולוגיות מתקדמות המעצבות מחדש את חווית הקניה והתשלום, לממשק פשוט ונוח, היוצר ערך משמעותי ללקוחותינו. שיתוף הפעולה עם חניוני 'אחוזות החוף' ועם 'גט טקסי' הם חלק ממהלך מתמשך, שמטרתו להפוך את המכשיר הסלולרי לארנק במלוא מובן המילה".
     

אפליקציית התשלומים "הארנק הדיגיטלי" הושקה בתחילת 2013 וכבר רשמה כרבע מיליון הורדות. לאחרונה הוסיפה לאומי קארד לשירותי האפליקציה גם שירות תשלום והזמנת מוניות בשיתוף עם "גט טקסי". עוד מאפשרת האפליקציה: הזמנה ותשלום בגין פינוקים והטבות, העברת כספים מאדם לאדם, צפייה וביצוע פעולות בחשבון הלקוח, נטילת הלוואות, קבלת התראות על פינוקים סביב הלקוח ועוד.

 
לפרטים נוספים: ורד לב, שרף תקשורת, נייד 052-7202706

  • שתפו