סגור לידיעתך: אנחנו משתמשים בעוגיות באתר זה לפרטים נוספים
Skip Navigation Links דף הבית אודות לאומי קארד לאומי קארד משיקה את 'ארנק פלוס'

לאומי קארד משיקה את 'ארנק פלוס'

אפליקציה לביצוע תשלומים והזמנת הטבות

בימים אלו מנהלת החברה מו"מ עם רשתות קמעונאיות מובילות, במטרה לאפשר תשלום בקופותיהן באמצעות "ארנק פלוס".

לאומי קארד ממשיכה להוביל את תחום התשלומים הדיגיטליים: לאחר שהייתה הראשונה להשיק בישראל את מדבקת התשלומים PayPass, והודיעה על שת"פ ייחודי עם הארנק החדש של מיקרוסופט, עושה החברה צעד נוסף בדרך להשלמת מעטפת השירותים של הארנק הדיגיטלי, ומשיקה את "ארנק פלוס" - אפליקציה חדשנית לביצוע תשלומים והזמנת הטבות בקלות, במהירות ומכל מקום, ובאופן מאובטח.

 

לאחר הורדת האפליקציה והרשמה מהירה ופשוטה ל"ארנק פלוס", יוכלו המשתמשים לבצע ביתר נוחות מהנייד שורה של פעולות.
בין היתר, יוכלו לבצע הזמנת הטבות מתוך תמהיל ההטבות העצום של החברה, לשלם עבורה ולממש אותה במקום. בכך, תהיה לאומי קארד הראשונה מבין חברות כרטיסי האשראי שתאפשר ללקוח לבצע תהליך שלם של הזמנת הטבות, בלחיצת כפתור, ישירות מהנייד.
בסיום התהליך, יופיעו פרטי הקבלה (receipt) אשר ישמרו באזור הפרופיל של המשתמש.

 

בשורה חדשנית נוספת מביאה האפליקציה לעסקים הקטנים: באמצעות "זירת הקופונים הדיגיטלית" יוכלו עסקים לנהל דיאלוג ישיר ומיידי עם לקוחותיהם הנמצאים בקרבת בית העסק.  כיצד זה עובד? בית העסק יוכל להיכנס לממשק ייעודי, לפרסם בו כל מבצע שיבחר, וההטבה תישלח היישר למכשיר הנייד של הלקוח, אשר נמצא בטווח של 400 מטר מבית העסק.

 

מערכת זו מקנה יתרון ברור לעסקים הקטנים, באמצעות הפלטפורמה השיווקית האפקטיבית שהיא מעמידה לרשותם, וגם ללקוח הפרטי, שמקבל התראות מיידיות על הנחות ומבצעים, בהתאמה אישית, ובעת שהותו בקרבת בית העסק. שירות זה יינתן באמצעות עדכוני PUSH אך ורק ללקוחות שיגדירו מראש באפליקציה כי ברצונם לקבל עדכונים אלו.

 

בנוסף, מאפשרת האפליקציה קבלת והעברת כספים מאדם לאדם ברגע אחד, צפייה בפירוט עסקאות שנעשו באמצעות לאומי קארד, קבלת הלוואות, פריסת חיובים ועוד. נדגיש כי "ארנק פלוס" פותחה על פי הסטנדרטים הגבוהים ביותר של אבטחת מידע ותוך הקפדה מלאה על הגנה של פרטיות הלקוח.

 

בהמשך להשקת האפליקציה החדשה צפויה לאומי קארד להשיק בזמן הקרוב שירותים חדשים ובלעדיים נוספים, וזאת כחלק מאסטרטגיית החברה לשכלל ולהעצים את חווית התשלום החדשה באמצעות מכשירי הסלולר, עבור לקוחותיה.
לצורך זה, בוחנת החברה בימים אלו שיתוף פעולה אפשרי עם מספר רשתות קמעונאיות מובילות, במטרה לשלב בקו הקופות שלהן טכנולוגיית תשלומים חדשנית שתאפשר תשלום באמצעות "ארנק פלוס".

 

חגי הלר, מנכ"ל לאומי קארד: "לאומי קארד חותרת כל העת לשכלל ולשפר את חווית לקוחותיה, באמצעות החידושים והאמצעים הטכנולוגים שאנו מעמידים לרשותם. האפליקציה החדשה נולדה כשלב נוסף במהלך אסטרטגי מתמשך, להפוך את המכשיר הסלולרי לארנק דיגיטלי במלוא מובן המילה, ובכך לצייד את הלקוח הישראלי באמצעי התשלום המשוכלל והמתקדם ביותר שבנמצא".

 

השקת האפליקציה תלווה בקמפיין טכנולוגי פורץ דרך, העושה - לראשונה בישראל - שימוש בטכנולוגיית Google street view. הקמפיין, מבית מקאן דיגיטל, מציג בצורה המותאמת אישית לכל גולש וגולש את מגוון ההטבות והפינוקים שבסביבתם. לאחר זיהוי מיקומו הפיסי של הגולש, מופיעים קרן מור ויובל סגל, הפרזנטורים המוכרים של המותג, על תמונת הרחוב בו ממוקם הגולש וזאת באמצעות התחברות ראשונה מסוגה למערכת גוגל סטריט ויו העולמית.

  • שתפו