סגור לידיעתך: אנחנו משתמשים בעוגיות באתר זה לפרטים נוספים

פלאפון ולאומי קארד משיקות את "Fast Pay"

דרך מהירה לתשלומים בסלולר

החברות יציעו כרטיס אשראי חוץ בנקאי ומדבקת NFC שיעניקו הטבות בתחום הקמעונאות והסלולר כולל שירות Cash Back .

 

גיל שרון, מנכ"ל פלאפון: "שוק התשלומים הסלולרי בישראל נמצא בתחילת דרכו, אך יתרונותיו הרבים יהפכו אותו לאמצעי התשלום הזמין, הנוח ולבסוף גם לפופולרי ביותר. אני מאמין ששיתוף הפעולה עם לאומי קארד יגדיל באופן משמעותי הן את מספר העסקים המאפשרים תשלום מתקדם באמצעות הסלולר והן את האטרקטיביות של השירות לקהל הרחב. אני צופה כי תוך מספר שנים, יחליף התשלום בסלולר באמצעות NFC את כרטיס האשראי המסורתי".


חגי הלר, מנכ"ל לאומי קארד: "כחברת האשראי הראשונה שנכנסה לתחום התשלומים הסלולריים, אנו שמחים להוביל את השלב הבא, ולהשיק תכנית משותפת ראשונה מסוגה עם חברת תקשורת מובילה. אני בטוח כי שיתוף הפעולה עם פלאפון, המשרתת שלושה מיליון לקוחות ובעלת מערך מכירות בפריסה ארצית, יקדם עוד יותר את החיבור בין הארנק למכשיר הסלולרי, הן מבחינה טכנולוגית והן מבחינה תפיסתית,  ויסייע  בשינוי הרגלי התשלום בישראל."


לאחר שהכריזו לפני כחודש על שיתוף פעולה להשקת שירותי ארנק סלולרי, פלאפון ולאומי קארד הודיעו היום (ב') על השקת שירות תשלומים משותף "Fast pay", הכולל כרטיס אשראי חוץ בנקאי ומדבקת תשלומים, אשר יציעו פתרון NFC, בטכנולוגיית Contactless שיאפשר לשלם במאות אלפי בתי עסק בארץ ובעולם ולקבל הטבות ופינוקים.


במסגרת שיתוף הפעולה, כל לקוח פלאפון יוכל לקבל מוצר ייחודי הכולל כרטיס אשראי חוץ בנקאי של לאומי קארד וכן מדבקת אשראי, אותה ניתן להדביק על מכשיר הסלולר. המדבקה מהווה למעשה "שלוחה" של כרטיס האשראי של הלקוח ומאפשרת תשלום במסופון חכם באמצעות מכשיר הפלאפון אליו מוצמדת המדבקה. כל עסקה שתתבצע באמצעות המדבקה או כרטיס האשראי, תהיה חלק ממסגרת האשראי של הכרטיס הפיזי ותופיע בפירוט העסקאות שישלחו ללקוח על ידי חברת האשראי.


התשלום במסופונים חכמים יתאפשר ברשתות סינמה סיטי וארקפה ובשבועות הקרובים יצטרפו רשתות נוספות מתחום הקמעונאות, לצד עשרות נקודות מכירה של חברת פלאפון. ההצטרפות לשירות ולכרטיס האשראי תתבצע במרכזי השירות והמכירה של פלאפון, בעמדות ייעודיות של לאומי קארד וכן במוקדים הטלפוניים של לאומי קארד. את כרטיס האשראי והמדבקה יקבלו הלקוחות הישר לביתם באמצעות שליח או באמצעות הדואר.   

  • שתפו