סגור לידיעתך: אנחנו משתמשים בעוגיות באתר זה לפרטים נוספים
Skip Navigation Links דף הבית אודות לאומי קארד אפליקציית "ארנק פלוס" של לאומי קארד מצטיינת בתחרות האפליקציות Mobi Awards 2013

אפליקציית "ארנק פלוס" של לאומי קארד מצטיינת בתחרות האפליקציות Mobi Awards 2013

האפליקציה זכתה בתעודת הצטיינות בקטגוריית הפיננסים, במסגרת התחרות השנתית בתחום פיתוח יישומי המובייל

​אפליקציית התשלומים הדיגיטלית "ארנק פלוס" של לאומי קארד זכתה בתעודת הצטיינות בקטגוריית הפיננסים בתחרות Mobi Awards 2013"" שהתקיימה השבוע בתל אביב.

תחרות "Mobi Awards 2013" מתמקדת בעולם יישומי המובייל בישראל ושמה לה למטרה לאתר את היישומים הטובים, המהירים והיעילים ביותר ולעודד את המצוינות בקרב צוותי הפיתוח בענף.

צוות השופטים, שכלל מומחים בתחומי ה-IT והמובייל העניק לאפליקציה של לאומי קארד את הניקוד הגבוה ביותר בקטגוריה וקבע כי: "אפליקציית הארנק הסלולרי של לאומי קארד הינה תוצר של פרויקט ייחודי המאפשר לנו לקבל שירות חדשני ויעיל הכולל הטבות, תשלומים ומידע יעיל בנוסף לפעולות בשירות עצמי". השופטים התייחסו לסוגיית ניהול הזמן של הלקוחות בעידן המודרני וקבעו כי "האפליקציה של לאומי קארד מהווה דוגמא מעשית וידידותית להתחשבות בזמנו היקר של הלקוח".

אפליקציית "ארנק פלוס" הושקה בסוף 2012 וכבר רשמה למעלה מ-200 אלף הורדות. לאחרונה הוסיפה לאומי קארד לשירותי האפליקציה גם שירות תשלום והזמנת מונית, בשיתוף עם "גט טקסי". שירותים נוספים באפליקציה: הזמנה ותשלום על פינוקים והטבות, העברת כספים מאדם לאדם, צפייה וביצוע פעולות בחשבון הלקוח, נטילת הלוואות, קבלת התראות על פינוקים בסביבת הלקוח ועוד. במקביל, משיקה לאומי קארד מידי חודש הטבה ייחודית ואטרקטיבית רק למשתמשי הארנק הדיגיטלי.


לפרטים נוספים: אסף דרגן, שרף תקשורת, נייד 052-7202701

  • שתפו