לידיעתך: לצורך התאמת התוכן שיוצג ברשת להעדפותיך האישיות, אנו משתמשים ב"עוגיות" . לפרטים נוספים
Skip Navigation Links דף הבית אודות לאומי קארד השקת אפליקציית Biz LeumiCard לעסקים

לאומי קארד משיקה אפליקציה לעסקים

Biz  LeumiCard  - גישה מאובטחת למידע העסקי בזמן אמת

אפליקציית Biz Leumi-Card, המאפשרת קבלת מידע עסקי מהמכשיר הנייד, הינה פתרון ייחודי, ראשון מסוגו ואינטראקטיבי לניהול העסק מבית לאומי קארד.  
בגרפיקה פשוטה וידידותית ניתן לקבל נתונים שוטפים על העסק הכוללים: זיכויים עתידיים וזיכויים קודמים, מידע על הפקדות ועסקאות וקבלת דוחות סטטיסטיים.
לצד אלה, ישנם, פיתוחים נוספים המאפשרים בנוחות וזמינות רבה לבית העסק לנהל בשוטף את הצד הפיננסי-עסקי שלו, בהם; קבלת אישור על עסקאות המבוצעות בבית העסק, יצירת קשר עם מוקד השירות על ידי התקשרות אוטומטית, והצטרפות לשירות
מידע עסקי לנייד לקבלת התראות SMS על זיכויים אחרונים ועתידיים.

"אפליקציה זו הינה נדבך נוסף במעטפת השירותים של לאומי קארד המספקת ללקוחותיה העסקיים פתרון כולל "One Stop Shop", ומטרתה לאפשר להם לייעל את הניהול הפיננסי של העסק, ליהנות ממידע עדכני, לבצע פעולות ולהתעדכן מחוץ לבית העסק- מכל מקום ובכל זמן", אומר ניר נוסבאום, סמנכ"ל אגף עסקים לאומי קארד. עוד מוסיף ניר נוסבאום: "בכוונתנו להמשיך ולהרחיב את היצע השירותים והפתרונות הקיימים על מנת לאפשר מענה מלא וייחודי למגזר העסקים הקטנים והבינוניים, גם מעבר לפעילות הליבה שלנו כחברת כרטיסי אשראי. בראיה זאת, לאומי קארד השיקה לאחרונה את אפליקציית ה-IPOS המאפשרת באמצעות מכשיר הסמארטפון, סליקת כרטיסי אשראי הרחק מבית העסק".

האפליקציה החדשה פועלת בסטנדרטים המחמירים ביותר בתחום אבטחת המידע ועל פי כללי בנק ישראל.  את האפליקציה ניתן להוריד ללא תשלום ב-app-store וב- market.

  • שתפו
    • שלח לחבר
    • הדפס