לידיעתך: לצורך התאמת התוכן שיוצג ברשת להעדפותיך האישיות, אנו משתמשים ב"עוגיות" . לפרטים נוספים
Skip Navigation Links דף הבית אודות לאומי קארד מהפכת התמחור של לאומי קארד לעסקים הקטנים והבינוניים:

מהפכת התמחור של לאומי קארד לעסקים הקטנים והבינוניים:

חבילת "טריפל" במחיר FIX

 

לאומי קארד משיקה את עולם חבילות ה-SMART שמציע לראשונה שירותי מסוף מתקדמים, סליקה וזיכוי מיידי תחת קורת גג אחת בתשלום חודשי קבוע וידוע מראש.

לאומי קארד משנה את חוקי המשחק בתמחור שירותי סליקה לעסקים קטנים ובינוניים - החברה משיקה את עולם חבילות ה- SMART לבתי עסק בעלי מחזור עסקאות בהיקף של עד 50 אלף שקל בחודש, המהווים כ- 80% מבתי העסק המכבדים כרטיסי אשראי בישראל.

לראשונה תצרף לאומי קארד גם שירותי מסוף מתקדמים ללקוחותיה העסקיים, ותאפשר פתרון הוליסטי, One stop shop, בחבילת "טריפל" הכוללת: מסוף תשלומים מתקדם תומך בתקן  EMV, שירותי סליקה ושירותי ניכיון (זיכוי מיידי) - וכל זאת בתשלום חודשי קבוע וידוע מראש.

עד  היום נאלצו בעלי העסקים להתקשר עם מספר ספקים לצורך קבלת מכלול שירותים אלו, וכן להתמודד עם גורם אי וודאות באשר לתשלום הסופי בסוף החודש. מהפיכת התמחור של לאומי קארד מאפשרת לאותם בעלי עסקים לבחור בשירות בודד או בשילובים שונים בהתאם לצרכיהם הייחודיים, והמחיר כאמור, קבוע וידוע מראש ומאפשר להם לשלוט בהוצאות העסק.

כיום רק כ- 20% מהעסקים בישראל מכבדים כרטיסי אשראי, בין היתר בשל ריבוי התקשרויות, סרבול וחוסר וודאות בנוגע להוצאות החודשיות של העסק. קשיים אלה גורמים לעסקים קטנים רבים להעדיף שימוש במזומן או בהמחאות, זאת למרות שהדבר פוגע בשירות שהם מעניקים ללקוחותיהם ועלול לעלות באובדן עסקאות ופגיעה במחזור. החבילות שלאומי קארד משיקה היום מתמודדות גם עם קשיים אלה, ובחברה מאמינים כי הן יעודדו עסקים רבים להציע גם את אפשרות התשלום בכרטיסי אשראי.


חגי הלר, מנכ"ל לאומי קארד, אמר: "החבילות שאנו משיקים היום מהוות בשורה אמיתית לעסקים הקטנים בישראל מאחר והן מספקות את כל הפתרונות במקום אחד ובמחיר קבוע וידוע מראש. כך, בית עסק יוכל לקבל שירותי סליקה, מסוף וזיכוי מיידי החל מ- 229 ₪ בחודש בלבד, בהתאם למחזור הסליקה שלו. אנו מאמינים כי החבילות החדשות יסייעו לניהול יעיל ופשוט יותר של העסקים, באופן שייטיב הן עם בעלי העסקים עצמם והן עם הצרכן הסופי.

פירוט החבילות:

#שם החבילהמהות החבילה/ מחזור סליקהעד 10,000עד 30,000עד 50,000
1SMARTחבילת סליקה בלבד149379  649  
2SMART  plusחבילת סליקה + מסוף 199429699
3SMART cashחבילת סליקה + זיכוי מיידי 179 439   739  
4SMART  premiumחבילה סליקה+ מסוף + זיכוי מיידי 229489  789

 

 
  • שמרו על קשר
  • עקבו אחרינו באינסטגרם
  • הורידו את האפליקציות שלנו
    לאנדרואיד ול-iPhone
  • הטבות אצלך במייל לפני כולם לרישום