לידיעתך: לצורך התאמת התוכן שיוצג ברשת להעדפותיך האישיות, אנו משתמשים ב"עוגיות" . לפרטים נוספים

כרטיס DEBIT

כרטיס חיוב מיידי שעוזר לנהל את ההוצאות

 

חלופה בטוחה למזומן ולפנקסי שיקים

שליטה ומעקב אחר ההוצאות

קבלת SMS לאחר ביצוע עסקה בסכום של 100 ש"ח ומעלה

על כרטיס האשראי

כרטיס DEBIT הוא כרטיס בו העסקאות מחויבות באופן מיידי, בדומה למשיכת מזומן. ביצוע עסקאות אפשרי רק כשיש ללקוח יתרה הפנויה בחשבון הבנק.

בעזרת כרטיס DEBIT בינלאומי באפשרותכם לבצע עסקאות בכל חנות המכבדת כרטיסי אשראי מסוג ויזה ברחבי העולם.

כרטיס זה איננו מאפשר מוצרי אשראי, ואינו כולל את ההטבות למחזיקי כרטיס אשראי לאומי קארד כגון: השתתפות במבצעים, פינוקים והטבות 1+1, או חברות במועדונים לרבות מועדוני תעופה.

 
בכרטיס זה לא ניתן להפעיל את ביטוח הנסיעות לחו"ל והטבת כניסה לטרקלין דן אינה תקפה.

 

מותג: ויזה​.

דמי כרטיס:​ 8 ש"ח​.

תצוגה:​ עסקאות ה-DEBIT מופיעות בדף החשבון בסמוך לביצוען (תנועות היום)​.

סוגי עסקאות: עסקאות רגילות, טלפוניות ואינטרנטיות. לא ניתן לבצע הוראות קבע ועסקאות תשלומים למיניהן​.

תקרת העסקאות בכרטיס​: עד 5,000 ש"ח ליום (למחזיקי כרטיס מתחת לגיל 18: עד 400 ש"ח ליום).


חשוב לדעת: *הכרטיס בכפוף לתקנון ההצטרפות של הבנק. *SMS - ניתן לשנות את הסכום ל-100 ש"ח או להסיר מהשירות באמצעות פנייה למוקד שירות הלקוחות של לאומי קארד. *חיוב עסקאות -  העסקה תוצג בדף החשבון בסמוך למועד ביצועה והחיוב בפועל יתבצע במועד קליטתה מבית העסק בו בוצעה. אישור עסקה בהתאם ליתרה בחשבון הבנק. חיוב עסקאות מהחשבון השקלי בלבד, לא ניתן לחייב את חשבון המט"ח בגין עסקאות במטבע חוץ. השימוש בכרטיס בחו"ל כרוך בתשלום עמלות בגין המרה ומשיכת מטבע חוץ. *פטור מעמלת דמי כרטיס דביט ללקוחות אשר מחזיקים כרטיס אשראי בנקאי תקף. *סוגי עסקאות: עסקאות בתחנות דלק: בחלק מתחנות הדלק הסכום המבוקש יועבר לאישור הבנק ככל עסקה אחרת. בתחנות דלק אחרות, העסקה תבוצע כעסקת ביטחון וסכום האישור יכול להיות שונה מסכום התדלוק הסופי. בתחנות מסוימות לא יתאפשר תדלוק בכרטיס הדביט או שיוגבל בסכומו, בהתאם לתחנה בה מתבצע התדלוק. *הגבלת עסקאות בענפי תיירות, נופש, תעופה והשכרת רכב: בארץ לא יתאפשרו עסקאות המשויכות בחברות כרטיסי האשראי לענף תיירות, נופש ותעופה והשכרת רכב, המותנות בשריון סכום מסוים מתוך מסגרת החשבון "עסקאות לביטחון".  בחו"ל ובבתי עסק שמקום מושבם בחו"ל - לא יתאפשרו כל סוגי העסקאות המשויכות בחברות כרטיסי האשראי לענף תיירות, נופש ותעופה והשכרת רכב. לא יתאפשרו עסקאות לביטחון מענפים אחרים, כפי שיודיע הבנק ו/או חברות כרטיסי האשראי מעת לעת. *ניתן לצפות בדפי הפירוט החודשיים של העסקאות באתר האינטרנט של לאומי קארד, ללא תוספת תשלום.