לידיעתך: לצורך התאמת התוכן שיוצג ברשת להעדפותיך האישיות, אנו משתמשים ב"עוגיות" . לפרטים נוספים
הזמן שנשאר לסיום ההטבה:
ימים
שעות
דקות
שניות
הדפס

רצים עם לאומי קארד במרתון סמסונג תל אביב

50 ₪ הנחה למרוץ (תמורת פינוק)

​​המרתון יתקיים בתאריך 23.2.18 בגני יהושוע, תל אביב

4 ימי פסטיבל בכיכר רבין

180,000 מעודדים ומשתתפים

6 מסלולי ריצה מרהיבים

40,000 רצים

לפירוט המקצים והמחירים

במקביל למרוצים ועם סיומם יתקיים במתחם הפנינג Run TLV לרצים, למשפחות, לחברים ולכל תושבי תל-אביב ואורחיה. את אירועי המרתון תפתח TLV MARATHON EXPO: תערוכה אשר מציעה מתחמי שיווק ומכירה, פעילויות מגוונות וחדשניות של ספורט וחיים אקטיביים ומתחמי תוכן וחוויה.

הכינוס, הזינוק והסיום יתקיימו בגני יהושע, שד' רוקח, מול גני התערוכה.

קנה עכשיו

פרטי בית העסק

גני יהושע
שדרות רוקח 84
תל אביב-יפו

איך זה עובד

מזמינים באתר את קוד הקופון תמורת פינוק 

מקבלים קוד קופון ב-SMS

נכנסים לתהליך ההרשמה למרתון סמסונג תל אביב  מזינים את קוד הקופון בשלב התשלום ומקבלים את ההנחה, יתרת התשלום תבוצע באתר המרוץ.

חשוב לדעת

​*להזמנות: עד 18.2.2018 או עד גמר המלאי, לפי המוקדם מבניהם. *למימוש ב-23.2.2018. *אישור הזמנה אינו מהווה אישור השתתפות במרתון. *ההזמנה באתר מקנה הנחה בשווי 50 ש"ח להרשמה למרתון. *ההטבה אינה תקפה על מיני מרתון לילדים. *ניתן להזמין עד 2 קופונים להטבה זו. *על הכרטיס להיות שייך ללקוח שביצע את ההזמנה באתר. *להזמנות חדשות בלבד. *לאומי קארד ו/או בית העסק רשאים לשנות או לבטל את המבצע/ההטבה בכל עת וללא הודעה מוקדמת. *לאומי קארד אינה אחראית במקרים של ביטול המירוץ או דחייתו. *המוצרים/שירותים באחריות בתי העסק בלבד. *התמונה להמחשה בלבד. *למשלמים בכרטיס אשראי לאומי קארד בלבד, לא כולל כרטיסי FREE, רכש ו-DEBIT. *התמונה להמחשה בלבד. *בכפוף לתקנון הפינוקים ואתר ההטבות.