סגור לידיעתך: אנחנו משתמשים בעוגיות באתר זה לפרטים נוספים
הזמן שנשאר לסיום ההטבה:
ימים
שעות
דקות
שניות
הדפס

ספא קנדה

חבילת פינוקים החל מ-162 ₪ במקום החל מ-180 ₪

​ספא מרכז קנדה כולל: חדרי טיפולים, סאונה יבשה, סאונה רטובה, חדר שמש ופינת תה, הטיפולים מבוצעים ע"י מטפלים מנוסים ומוסמכים.

חבילת סוף הדרך  כוללת: עיסוי לבחירה – 45 דקות, שימוש במתקני הספא, בריכה מקורה ומחוממת, שתי בריכות ג`קוזי, החלקה על הקרח במשך שעה-שעה וחצי, משחק באולינג, חדר כושר, תא אחסון

חבילת פינוקים כוללת: עיסוי לבחירה – 20 דקות, שימוש במתקני הספא, בריכה מקורה ומחוממת, שתי בריכות ג`קוזי, החלקה על הקרח במשך שעה-שעה וחצי, משחק באולינג, חדר כושר,תא אחסון.

פרטים נוספים:
כל חבילה מתאימה ליחיד
החבילות לכניסה בכל ימות השבוע 
ישנן חבילות ספא שונות ומגוונות, לזוגות או לבודדים. כמו כן, ניתן לערוך בספא ימי כיף מפנקים לקבוצות בשילוב שימוש בבריכה המחוממת ושאר המתקנים במרכז קנדה
יש לתאם טיפולים מראש

כזה אני רוצה

פרטי בית העסק

מרכז קנדה
הראשונים 1
מטולה
04-6950370

חשוב לדעת

*מלאי מינימלי: 50. *על מנת לממש את ההטבה שרכשת, עליך להגיע לקופת בית העסק עם אחד מכרטיסי האשראי של לאומי קארד הפעילים שברשותך ולציין כי ההטבה נרכשה באתר ההטבות של לאומי קארד. *על הכרטיס להיות שייך ללקוח שביצע את ההזמנה באתר. *אם הזמנת מספר הטבות באותו בית עסק, בבואך לנצלן תמומשנה כל ההטבות בבת אחת. *ההטבה היא עד גמר המלאי *המוצרים/שירותים באחריות בתי העסק בלבד. *בכפוף לתקנון פינוקים ואתר ההטבות.