סגור לידיעתך: אנחנו משתמשים בעוגיות באתר זה לפרטים נוספים
Skip Navigation Links דף הבית הטבות לאומי קארד סיום תכנית ההטבות של לאומי קארד עבור כרטיסי אשראי של בנק לאומי

סיום תכנית ההטבות של לאומי קארד עבור כרטיסי אשראי של בנק לאומי

במסגרת תהליך ההיפרדות של חברת לאומי קארד מבנק לאומי, החל מ-31.3.2019 תבוטל תכנית ההטבות עבור לקוחות בנק לאומי ו/או Pepper המחזיקים בכרטיס אשראי של לאומי.

למשמעות ולוחות זמנים


הנה תשובות למספר שאלות שחשבנו שיהיו לך

1. איך אני יודע איזה שמדובר בכרטיס של בנק לאומי?
על גבי הכרטיס מוטבע הלוגו של בנק לאומי: 

2. יש לי כרטיס בנק לאומי, האם אני יכול להמשיך להשתמש בכרטיס כרגיל?
כן בטח. תוכלו להמשיך להשתמש בכרטיס האשראי שלכם כפי שהייתם רגילים עד כה, כולל עסקאות בתשלומים, הוראות קבע וכו', השינוי היחידי הוא הפסקת תוכנית ההטבות.

3. יש לי רק כרטיס אשראי של בנק לאומי ואני מאוד אוהב את תוכנית ההטבות של לאומי קארד. איך אני יכול להמשיך ליהנות ממנה?
איזה כיף לשמוע! תוכלו לקבל פרטים על כל הכרטיסים שלנו כאן, להזמין איזה כרטיס אשראי שמתאים לך ולהמשיך ליהנות מההטבות שלנו.

4. יש לי שני כרטיסים אצלכם, כרטיס לאומי קארד וכרטיס של בנק לאומי. האם אוכל להזמין פינוקים גם בלאומי קארד וגם בבנק לאומי?
עם הכרטיס של לאומי קארד תוכלו להמשיך לצבור ולהזמין פינוקים על עסקאות שתבצעו בכרטיסי האשראי האלו בלבד. עם הכרטיס של בנק לאומי תוכלו ליהנות מתוכנית ההטבות והפינוקים של לאומי קארד רק עד תאריך 31.03.19.

5. יש לי הטבות שרכשתי בכרטיס בנק לאומי ועדיין לא ניצלתי אותן. האם זה אומר שהפסדתי אותן בגלל שהתוכנית מסתיימת?
זו שאלה טובה! תוכלו להזמין פינוקים בתוכנית ההטבות של לאומי קארד עד לתאריך 31.03.19, כל ההטבות שתזמינו עד תאריך זה, תוכלו לממש אותן עד לסיום תוקפן לפי הכתוב באישור ההזמנה.

6. יש לי מועדון בכרטיס של בנק לאומי שנותן לי כניסה לטרקלין דן תמורת 2 פינוקים.האם אחרי סיום התוכנית לכרטיסי בנק לאומי אמשיך ליהנות מההטבה?
הטבת כניסה לטרקלין דן נכללת בתוך תוכנית ההטבות שלנו, כך שרק לקוחות כרטיסי אשראי לאומי קארד יוכלו ליהנות מכניסה לטרקלין בהתאם לתנאי המועדון המעודכן בכרטיסם.

7. יש לי הטבה בכרטיס של בנק לאומי שנותן לי כניסה לטרקלינים ברחבי העולם. האם יש שינוי בהטבה הזו?
החל מתאריך 1 אפריל 2019 תסתיים ההטבה בכניסה לטרקלינים ברחבי העולם של Priority Pass. כלומר הזכאות לכרטיס PP תסתיים כמו כן הכניסות לטרקלינים.

8. לפני כל נסיעה לחו"ל הייתי מפעיל את ביטוח הנסיעות של AIG עם ההטבה שמגיעה כלקוח לאומי קארד. האם אחרי סיום התוכנית לכרטיסי בנק לאומי אני אמשיך ליהנות מההטבה?
הטבת ביטוח נוסעים לחו"ל עם AIG נכללת בתוך תוכנית ההטבות שלנו, כך שרק מחזיקי כרטיס אשראי של לאומי קארד יוכלו ליהנות מביטוח הנסיעות בכפוף לתקנון.

9. האם אחרי סיום התוכנית לכרטיסי בנק לאומי אני אמשיך ליהנות מהחזר כספי בשירות PAY BACK?
שירות PAY BACK נכלל בתוך תוכנית ההטבות שלנו, כך שהחל מתאריך 01.07.19 רק מחזיקי כרטיס אשראי של לאומי קארד יוכלו ליהנות מהחזר לכרטיס האשראי מעל 50 שקלים.

10. האם תהיה תוכנית הטבות למחזיקי כרטיס אשראי בנק לאומי?
בנק לאומי ישיק תוכנית הטבות חדשה ללקוחותיו. פרטים על התוכנית תוכלו למצוא באתר לאומי (תחת 'כרטיסי אשראי')/פייסבוק לאומי/מרכז בנקאות 03-954-5521/צ'אט עם בנקאי/צ'אט באפליקציית Pepper/אתר לאומי קארד.

  • שתפו