לידיעתך: לצורך התאמת התוכן שיוצג ברשת להעדפותיך האישיות, אנו משתמשים ב"עוגיות" . לפרטים נוספים
הזמן שנשאר לסיום ההטבה:
ימים
שעות
דקות
שניות
הדפס

אליעד ונתן גושן - שני מופעים בערב אחד

כרטיס למופע ב-99 ש"ח במקום 144 ש"ח (תמורת פינוק)

המופעים מתקיימים בתאריך 7.9.17 בשעה 21:30, בית גבריאל

אליעד – במופע שמח ומרגש כאחד עם מיטב השירים משני אלבומיו האחרונים כולל הלהיטים: "אור", "רוחות", "מיאמי", “נוסע” , ״מתוק כשמרלי״ והדואט החדש ׳לנשום׳.

נתן גושן - המופע כולל את שירי האלבום החדש - "זה שלנו", "חיכיתי", "26", לצד שירים מכל התקופות -"כל מה שיש לי", "דברי איתי יותר", "איפה את" ועוד. במופע מבצעים גושן ולהקתו גם את הלהיט Thinking About It והפתעות נוספות.

פתיחת דלתות ב-20:00

מופע עמידה

קוד הקופון שמתקבל לאחר ההזמנה תקף לכל המופעים ברשימת המופעים בהנחת לאומי קארד
הזמינו עכשיו

איפה מממשים

בית גבריאל
עמק הירדן
04-6751175

חשוב לדעת

*תוקף למימוש ההטבה בהתאם למועד המופע. *מלאי מינימלי: 100 כרטיסים, המלאי מוגבל. *קוד קופון תקף לכרטיס אחד. *עד 2 קופונים בחודש ללקוח על פי מספר תעודת זהות *קוד קופון יישלח למייל ולסלולרי אותם הזנתם בעת ביצוע ההזמנה. *למימוש ההטבה יש לציין את קוד הקופון בעת ההזמנה. *אין כפל מבצעים והנחות. *קוד קופון הינו חד פעמי ואינו ניתן להעברה. *לא ניתן לבטל קופון לאחר ביצוע ההזמנה. *במידה וההטבה לא תמומש, לא תינתן זכאות לפינוק חלופי. *לא יינתן החזר כספי בגין הטבה שלא מומשה. *התשלום באמצעות כרטיס אשראי לאומי קארד בלבד לא כולל כרטיסי FREE, DEBIT ורכש. *המופעים הינם באחריות בית העסק בלבד. *לאומי קארד אינה אחראית במקרה של ביטולים/עיכובים במופעים. *לאומי קארד/בית העסק רשאיות להפסיק/לשנות את המבצע בכל עת וללא הודעה מוקדמת. *למימוש ההטבה ולהזמנת מופע יש למסור את קוד הקופון למרכז הזמנות 9080* או באתר זאפה. *כפוף לתקנון אתר הזאפה. *הזמנת קופון תמורת פינוק בכפוף למדיניות ביטול ההטבות ולתקנון הפינוקים ואתר ההטבות.

  • שמרו על קשר
  • עקבו אחרינו באינסטגרם
  • הורידו את האפליקציות שלנו
    לאנדרואיד ול-iPhone
  • הטבות אצלך במייל לפני כולם לרישום