לידיעתך: לצורך התאמת התוכן שיוצג ברשת להעדפותיך האישיות, אנו משתמשים ב"עוגיות" . לפרטים נוספים
הזמן שנשאר לסיום ההטבה:
ימים
שעות
דקות
שניות
הדפס

אקזיט רום

הנחות ליחיד

​​משחקי קווסט במציאות

למשחקים הנ"ל שמות רבים החל ממשחקי הרפתקה במציאות, אסקייפ רום, חדר מילוט, חדר בריחה ועוד. במהלך המשחק צריכים המשתתפים לפתור חידות, למצוא את המטמונים, להשתמש בטיפים ובכל דברים הזמינים, לאסוף את המפתחות כדי לפתוח את הדלת לניצחון, ממש כמו במשחק מחשב רק באמצעות פריטים מוחשיים. 

המשימה - לצאת מהחדר בו המשתתפים נעולים והדרך הטובה ביותר לעשות זאת היא לשחק כקבוצה וכצוות אחד מנצח ולכן המשחק מהווה חוויה לגיבוש צוותים או לבילוי כיפי עם חברים. 
משך המשחק: 60 דקות. 

פרטים נוספים: 

מותנה במינימום 4 משתתפים במשחק

השתתפות עד גיל 16 בליווי הורים בלבד  

הזמנת משחק בתיאום מראש בבית העסק הנבחר או דרך האתר​  

בימים שישי שבת וחג תידרש תוספת של 15 ש"ח לאדם בבית העסק

קנה עכשיו

איפה מממשים

חשוב לדעת

​*מלאי מינימלי חודשי: 50. *למשלמים בכרטיס אשראי לאומי קארד, לא כולל כרטיסי FREE, רכש ו-DEBIT. *התמונה להמחשה בלבד. *על מנת לממש את ההטבה שרכשת, עליך להגיע לקופת בית העסק עם אחד מכרטיסי האשראי של לאומי קארד הפעילים שברשותך ולציין כי ההטבה נרכשה באתר ההטבות של לאומי קארד. *על הכרטיס להיות שייך ללקוח שביצע את ההזמנה באתר. *אם הזמנת מספר הטבות באותו בית עסק, בבואך לנצלן תמומשנה כל ההטבות בבת אחת. *ההטבה היא עד גמר המלאי. *המוצרים/שירותים באחריות בתי העסק בלבד. *לאומי קארד/בית העסק רשאים להפסיק/לשנות את המבצע בכל עת וללא הודעה מוקדמת. *התמונה להמחשה בלבד. *בכפוף למדיניות ביטול הטבות ולתקנון הפינוקים ואתר ההטבות.

  • שמרו על קשר
  • עקבו אחרינו באינסטגרם
  • הורידו את האפליקציות שלנו
    לאנדרואיד ול-iPhone
  • הטבות אצלך במייל לפני כולם לרישום