לידיעתך: לצורך התאמת התוכן שיוצג ברשת להעדפותיך האישיות, אנו משתמשים ב"עוגיות" . לפרטים נוספים
הזמן שנשאר לסיום ההטבה:
ימים
שעות
דקות
שניות
הדפס

אתר RoomsNinja

שדרוג ללא עלות של חדר במלון בחו"ל

רומסנינג'ה הוא שירות חינמי שמציע עד 50% הנחה על אותו חדר שהוזמן בבית המלון בחו"ל. לרגל השקת האתר החדש, ייהנו לקוחות לאומי קארד ששילמו באמצעות כרטיס לאומי קארד, בנוסף לחיסכון משמעותי על הזמנתם, גם בשדרוג סוג החדר ללא עלות נוספת.

איך זה עובד

​מבצעים הזמנה בבית המלון הרצוי באמצעות כרטיס אשראי לאומי קארד.

מעבירים במייל את אישור ההזמנה שקיבלתם ל: Leumi-card@roomsninja.com ומכאן RoomsNinja יעשו את העבודה עבורכם.

מרגע קבלת ההזמנה על ידי RoomsNinja ועד ליום ההגעה לבית המלון, RoomsNinja תסרוק עבורכם עשרות ערוצים בינלאומיים בחיפוש אחר מחיר טוב יותר מהמחיר באתר בו הזמנתם.
אם רומסנינג'ה תמצא עסקה טובה יותר, תקבלו מייל מהשירות שמאפשר לכם להחליף את החדר שהזמנתם באותו חדר בדיוק או בחדר משודרג במחיר זול יותר!

נשאר לכם רק לבטל את ההזמנה המקורית ולהזמין את החדר דרך רומסנינג'ה.

חשוב לדעת

*תוקף: 31.12.2017. *​השירות ניתן על ידי חברת אמ אס טי טראוול בע״מ (M.S.T Travel LTD), ובאחריותה הבלעדית, בכפוף לתנאי השימוש. *התשלום באמצעות כרטיס אשראי לאומי קארד בלבד למעט כרטיסי FREE, debit, Cash-Card, ורכש. *לאומי קארד אינה צד לעסקה עם בית המלון או להתקשרות הלקוח עם חברת אמ אס טי טראוול בע״מ, והמוצרים/השירותים הם באחריות הבלעדית של בית העסק וחברת אמ אס טי טראוול בע״מ. *לאומי קארד ו/או אמ אס טי טראוול בע״מ רשאיות לבטל ו/או לשנות את ההטבה בכל עת, ללא הודעה מוקדמת. *התמונה להמחשה בלבד.