לידיעתך: לצורך התאמת התוכן שיוצג ברשת להעדפותיך האישיות, אנו משתמשים ב"עוגיות" . לפרטים נוספים
הזמן שנשאר לסיום ההטבה:
ימים
שעות
דקות
שניות
הדפס

DealTas - שילוח מארה"ב

עד 30% הנחה על שילוח חבילות מארה"ב לישראל

לקוחות לאומי קארד נהנים מ-​20% הנחה עבור שילוח חבילות עד 10 ק״ג ו-30% הנחה עבור שילוח חבילות במשקל 10 ק״ג ומעלה מארה"ב לישראל.

לאחר הרשמה לשירות והזמנת מוצרים מאתרי אינטרנט מארה"ב, נכנסים לאתר DealTas ומממשים את ההטבה לפני התשלום עבור השילוח בהקלדת קוד קופון מתאים: DTLC20 עבור חבילות עד 10 ק"ג ו-DTLC30 לחבילות במשקל 10 ק"ג ומעלה.

לאתר DealTas

על ההטבה

DealTas הינו שירות שילוח מארה"ב לישראל, החברה מספקת כתובת בארה״ב. השירות כולל הכוונה בנושאי מכס ומע"מ, צמצום נפחים ואריזה מחדש ללא עלות, צ'אט אונליין עם נציג בשעות הפעילות ועוד.

איפה מממשים

איך זה עובד

נרשמים לשירות - מצטרפים ל-DealTas בחינם ומקבלים במייל את אישור ההרשמה והכתובת החדשה שלכם בארה"ב.

מזמינים מכל אתר אינטרנט בארה"ב - לפני התשלום ממלאים בשדה ה-Shipping Address את הכתובת האמריקאית שקבלתם במייל.

החבילה מגיעה למחסן שלנו - לאחר קבלת הודעה שהחבילה הגיעה למחסן, נכנסים לאזור "ההזמנות שלי" באתר DealTas, בוחרים בשילוח אקספרס ומזינים את קוד ההטבה.

חשוב לדעת

*תוקף: עד 13.5.17. ​*ההנחה בשילוח אקספרס עם שליח עד הבית. *המבצע לא תקף בשילוח נעליים. *ניתן לממש את ההטבה ללא הגבלה לאורך כל תקופת המבצע. *ללא כפל מבצעים, הנחות, הטבות או נקודות. *עלות השילוח לא תהיה נמוכה מ-$20. *למימוש ההטבה יש להכניס את קוד הקופון לפני התשלום עבור השילוח לישראל, ולהשתמש בכרטיס אשראי לאומי קארד. *התשלום באמצעות כרטיסי האשראי של לאומי קארד בלבד, לא כולל כרטיסי DEBIT, FREE ורכש. *בכפוף לתנאי השימוש ומדיניות המשלוחים באתר DealTas. *השילוח באחריות DealTas בלבד, לאומי קארד אינה צד בעניין. *המוצרים והשירותים באחריות בית העסק בלבד.  *לאומי קארד ו/או בית העסק רשאים לשנות או לבטל את המבצע בכל עת וללא הודעה מוקדמת. *התמונות להמחשה בלבד.

  • שמרו על קשר
  • עקבו אחרינו באינסטגרם
  • הורידו את האפליקציות שלנו
    לאנדרואיד ול-iPhone
  • הטבות אצלך במייל לפני כולם לרישום