לידיעתך: לצורך התאמת התוכן שיוצג ברשת להעדפותיך האישיות, אנו משתמשים ב"עוגיות" . לפרטים נוספים
כמה פינוקים צברתי החודש? לבדיקה
הזמן שנשאר לסיום ההטבה:
ימים
שעות
דקות
שניות
הדפס

להקת ג'וקבוקס

1+1 (תמורת פינוק) על כרטיס למופע / הנחה ליחיד

בלהיטים הגדולים של שנות ה-60 וה-70, 5.1.18 בשעה 21:00, היכל התרבות דרום השרון

להקת ג’וקבוקס מנגנת מוסיקה משנות השישים והשבעים בחוויית המוזיקה האולטימטיבית. הלהקה מביאה את הלהיטים הגדולים ביותר בביצועים חיים ומושלמים ברוח התקופה.
האמנים הגדולים שבים לחיים: אלביס פרסלי, פול אנקה, ניל סדקה, החיפושיות, הצלליות, קליף ריצ׳ארד, טום ג׳ונס ועוד רבים וטובים.

קנה עכשיו

איפה מממשים

היכל התרבות דרום השרון
נווה ירק
03-9000655

חשוב לדעת

 *מלאי מינימלי: 203 כרטיסים. ​*ההטבה עד גמר המלאי. *תוקף למימוש הטבת 1+1 (הן המוצר/שירות ששולם עבורו מחיר מלא והן המוצר/שירות שניתן ללא תשלום) הוא תאריך המופע/האירוע המצוין באתר. לאחר מכן יפוג תוקפה של הטבת 1+1 ולא יינתן זיכוי או החזר כספי בגינה. *הכרטיסים ימתינו בקופות. *ניתן להזמין עד 2 הטבות 1+1 עבור הטבה זו באותו החודש. *יש לממש את שני מוצרי/שירותי ההטבה (1+1) באותו מועד. *על מנת לממש את ההטבה שנרכשה יש להגיע לקופת בית העסק עם אחד מכרטיסי האשראי הפעילים של לאומי קארד שברשותכם ולציין כי ההטבה נרכשה באתר ההטבות של לאומי קארד. *לא כולל כרטיסי FREE, רכש ו-DEBIT. *התמונה להמחשה בלבד. *המוצרים/שירותים באחריות בתי העסק בלבד. *לאומי קארד אינה אחראית במקרה של ביטולים/עיכובים/דחיות במופעים. *לאומי קארד/בית העסק רשאים להפסיק/לשנות את המבצע בכל עת וללא הודעה מוקדמת. *אין כפל מבצעים והנחות. *בכפוף למדיניות ביטול הטבות. *בכפוף לתקנון פינוקים ואתר ההטבות.