לידיעתך: לצורך התאמת התוכן שיוצג ברשת להעדפותיך האישיות, אנו משתמשים ב"עוגיות" . לפרטים נוספים
כמה פינוקים צברתי החודש? לבדיקה
הזמן שנשאר לסיום ההטבה:
ימים
שעות
דקות
שניות
הדפס

אייל גולן וליאור נרקיס

כרטיס למופע החל מ-179 ₪ (תמורת פינוק)

בואו לחגוג את חנוכה בשני מופעים שיעשו לכם המון שמח, 14.12.17 בשעה 21:30, האנגר 11 תל אביב

אייל גולן וליאור נרקיס יעלו בזה אחר זה ויבצעו את מיטב הלהיטים מכל השנים
אייל גולן הוא מהמצליחים שבזמרי המוזיקה המזרחית והים-תיכונית בישראל. הוא היה הזמר המזרחי הראשון שזכה בתואר "זמר השנה" במצעד הפזמונים העברי השנתי של רשת ג', ושירו "דמעות" היה לשיר המזרחי הראשון שזכה בתואר "שיר השנה".

ליאור נרקיס מציג מופע סוחף ואנרגטי הכולל רשימה ארוכה של להיטים אשר כבשו את תחנות הרדיו ואת רחבות הריקודים. המופע בליווי נגנים וזמרות ליווי ובשילוב בין שיריו החדשים לצד להיטיו הישנים מכל שנות הקריירה.

קנה עכשיו

איפה מממשים

האנגר 11
יורדי הסירה 1
תל אביב-יפו

חשוב לדעת

​​​*מלאי מינימלי: 60 כרטיסים. *ההטבה עד גמר המלאי. *הכרטיסים ימתינו בקופות. *ניתן להזמין עד 2 הטבות עבור הטבה זו באותו החודש.  *על מנת לממש את ההטבה שנרכשה יש להגיע לקופת בית העסק עם אחד מכרטיסי האשראי הפעילים של לאומי קארד שברשותכם ולציין כי ההטבה נרכשה באתר ההטבות של לאומי קארד. *לא כולל כרטיסי FREE, רכש ו-DEBIT. *התמונה להמחשה בלבד. *המוצרים/שירותים באחריות בתי העסק בלבד. *לאומי קארד אינה אחראית במקרה של ביטולים/עיכובים/דחיות במופעים. *לאומי קארד/בית העסק רשאים להפסיק/לשנות את המבצע בכל עת וללא הודעה מוקדמת. *אין כפל מבצעים והנחות. *בכפוף למדיניות ביטול הטבות ולתקנון הפינוקים ואתר ההטבות.​​​​