סגור לידיעתך: אנחנו משתמשים בעוגיות באתר זה לפרטים נוספים
כמה פינוקים צברתי החודש? לבדיקה
הזמן שנשאר לסיום ההטבה:
ימים
שעות
דקות
שניות
הדפס

Live Festival - הפרויקט של עידן רייכל

45 ₪ הנחה לכרטיס למופע (תמורת פינוק)

ההטבה לפסטיבל תקפה לתאריכים נבחרים 5-6.9.18

פתיחת הפסטיבל: 19:00 | תחילת מופע מרכזי: 21:00

לייב פארק, ראשל"צ

מחיר הכרטיס לאחר ההנחה: 159 ₪ - 279 ₪

מחיר הכרטיס אינו כולל מזון ומשקאות

לרכישת הכרטיסים בעמוד הפסטיבל באתר זאפה (לאחר רכישת הקופון)

קוד הקופון שמתקבל לאחר ההזמנה תקף לכל המופעים ברשימת המופעים בהנחת לאומי קארד

כזה אני רוצה

כל מה שצריך וכדאי לדעת על ההטבה

מה יהיה בפסטיבל?

המופע המרכזי – הפרויקט של עידן רייכל:

בעשור האחרון התווה רייכל גוון מוזיקלי חדש שהגיע לכל בית בישראל ולקהל עצום בארץ ובעולם. בנוסף לאלבומים ולשירים שהפכו לחלק בלתי נפרד מהתרבות של כולנו. לסדרת המופעים בקיץ הקרוב יעלה הפרויקט עם מופע חדש וזמרים ומוזיקאים חדשים שהצטרפו לפרויקט. המופע יכלול את כל השירים האהובים, בהפקה מוזיקלית חדשה. עבור ההפקה המיוחדת עוצבה במה ייחודית שתאפשר זוויות צפייה נוחות ומותאמות לקהל הרחב כמו בכל הופעותיו, שקידה על הפרטים הקטנים כגדולים על מנת לתת לקהל את החוויה הטובה ביותר. 

מתחם קולינריה בניצוחו של שף יובל בן נריה:

במתחם יוגשו מנות של יובל בן נריה שיציגו את פרשנותו לאוכל הרחוב של דרום מזרח אסיה, כפי שחווה אותו במסעות שערך ביבשת ובמפגשים עם תושביה. מדובר במנות לא שגרתיות, עשירות בטעמים ובה בעת מוגשות בצורה נגישה ופשוטה. בן נריה ורייכל יבנו יחד את התפריט המיוחד והמפתיע ויבחרו את הטעמים המיוחדים והמפתיעים לערבי הפסטיבל.

תערוכת צילומים של זיו קורן:

בנוסף למתחם שף, הקהל יוזמן להתרשם מתערוכת צילומים עוצרת נשימה של הצלם זיו קורן שלצד צילומים דוקומנטריים מהארץ ומהעולם יציג תיעוד של הפרויקט של רייכל שייחשף לראשונה בתערוכה זו. 


מופעי במה של מוזיקאים מתחלפים:

במקביל לחוויה הקולינרית והאומנותית הקהל ייחשף למוזיקאים מקוריים ומעניינים מעולמות חדשים.

פרטי בית העסק

לייב פארק
שדרות מרילנד
ראשון לציון

חשוב לדעת

*תוקף למימוש ההטבה בהתאם למועד המופע. *מלאי מינימלי: 200 כרטיסים, המלאי מוגבל. *קוד קופון תקף לכרטיס אחד. *כדי ליהנות מההטבה יש לבצע הרשמה באתר זאפה. *המחירים כוללים עמלת מכירה. *עד 2 קופונים בחודש ללקוח (ברמת ת"ז). *קוד קופון יישלח למייל ולסלולרי אותם הזנתם בעת ביצוע ההזמנה. *למימוש ההטבה יש לציין את קוד הקופון בעת ההזמנה. *אין כפל מבצעים והנחות. *קוד קופון הינו חד פעמי ואינו ניתן להעברה. *לא ניתן לבטל קופון לאחר ביצוע ההזמנה. *במידה וההטבה לא תמומש, לא תינתן זכאות לפינוק חלופי. *לא יינתן החזר כספי בגין הטבה שלא מומשה. *התשלום באמצעות כרטיס אשראי לאומי קארד בלבד לא כולל כרטיסי FREE, DEBIT ורכש. *המופעים באחריות בית העסק בלבד. *לאומי קארד אינה אחראית במקרה של ביטולים/עיכובים במופעים. *לאומי קארד/בית העסק רשאיות להפסיק/לשנות את המבצע בכל עת וללא הודעה מוקדמת. *למימוש ההטבה ולהזמנת מופע יש למסור את קוד הקופון למרכז הזמנות *9080 או באתר זאפה. *כפוף לתקנון אתר הזאפה. *הזמנת קופון תמורת פינוק בכפוף למדיניות ביטול ההטבות ולתקנון הפינוקים ואתר ההטבות. *הזמנת קופון תמורת פינוק בכפוף למדיניות ביטול ההטבות ולתקנון הפינוקים ואתר ההטבות. *צילום: זיו קורן.