סגור לידיעתך: אנחנו משתמשים בעוגיות באתר זה לפרטים נוספים
כמה פינוקים צברתי החודש? לבדיקה
הזמן שנשאר לסיום ההטבה:
ימים
שעות
דקות
שניות
הדפס

אלון אולמן - הצלחה גם בכסף היא לא פוקס

1+1 על כרטיס להרצאה (תמורת פינוק)

האם אפשר להפסיק לדאוג בגלל כסף?

כשמדובר בהשגת חופש וביטחון כלכלי, יש לך אפשרות לסמוך רק על אדם אחד – על עצמך! לכן גובה החשבון שלך תמיד יהיה תוצאה של הידע, הכלים והשליטה שלך בכסף. אף אחד לא יוכל להשפיע על כמות הכסף שיש לך ועל העתיד הכלכלי שלך יותר ממך.

אם הייתה סדנה כזו בה יכולת לקבל את ההשראה, הידע והכלים שיובילו אותך לשליטה מיידית על מצבך הכלכלי – היית מרשה לעצמך לפספס אותה?

לו"ז האירוע:
9:00-8:15 - התכנסות וארוחת בוקר קלה
11:30-9:00 - הרצאה חלק א'
12:00-11:30 - הפסקת קפה
13:30-12:00 - הרצאה חלק ב'

במופע זה לא ניתן לבחור מקומות

כזה אני רוצה

חשוב לדעת

*מלאי מינימלי: 50. ​*ההטבה עד גמר המלאי. *תוקף למימוש הטבת 1+1 (הן המוצר/שירות ששולם עבורו מחיר מלא והן המוצר/שירות שניתן ללא תשלום) הוא תאריך המופע/האירוע המצוין באתר. לאחר מכן יפוג תוקפה של הטבת 1+1 ולא יינתן זיכוי או החזר כספי בגינה. *הכרטיסים ימתינו בקופות, יש להציג תעודה מזהה ואישור הזמנה. *ניתן להזמין עד 2 הטבות 1+1 עבור הטבה זו באותו החודש. *יש לממש את שני מוצרי/שירותי ההטבה (1+1) באותו מועד. *על מנת לממש את ההטבה שנרכשה יש להגיע לקופת בית העסק עם אחד מכרטיסי האשראי הפעילים של לאומי קארד שברשותכם ולציין כי ההטבה נרכשה באתר ההטבות של לאומי קארד. *לא כולל כרטיסי FREE, רכש ו-DEBIT. *התמונה להמחשה בלבד. *המוצרים/שירותים באחריות בתי העסק בלבד. *לאומי קארד אינה אחראית במקרה של ביטולים/עיכובים/דחיות במופעים. *לאומי קארד/בית העסק רשאים להפסיק/לשנות את המבצע בכל עת וללא הודעה מוקדמת. *אין כפל מבצעים והנחות. *בכפוף למדיניות ביטול הטבות. *בכפוף לתקנון פינוקים ואתר ההטבות