לידיעתך: לצורך התאמת התוכן שיוצג ברשת להעדפותיך האישיות, אנו משתמשים ב"עוגיות" . לפרטים נוספים
כמה פינוקים צברתי החודש? לבדיקה
הזמן שנשאר לסיום ההטבה:
ימים
שעות
דקות
שניות
הדפס

מדגסקר

1+1 על כרטיס למחזמר (תמורת פינוק)

מחזמר הרפתקאות לכל המשפחה
אלכס האריה הוא מלך הג'ונגל העירוני, הוא האטרקציה העיקרית בגן החיות בסנטרל פארק בניו יורק. הוא וחבריו הטובים מרטי הזברה, מלמן הג'ירף וגלוריה ההיפופוטמית, חיים את כל חייהם בשבי ובהופעות מול קהל מעריצים שמגיע במיוחד לראות אותם.
מרטי הזברה חולם על חירות ומתכנן את בריחתו מגן החיות עם חבריו אל רחובות ניו יורק, ומניו יורק אל ספינת מסע אליה יסתננו בחשאי.
הפינגווינים משתלטים על הספינה ומעבירים אותה טלטלה. כל החיות נשטפות אל חוף משונה, מוזר ומסתורי.

קנה עכשיו

חשוב לדעת

 *מלאי מינימלי: 61 כרטיסים. ​*ההטבה עד גמר המלאי. *תוקף למימוש הטבת 1+1 (הן המוצר/שירות ששולם עבורו מחיר מלא והן המוצר/שירות שניתן ללא תשלום) הוא תאריך המופע/האירוע המצוין באתר. לאחר מכן יפוג תוקפה של הטבת 1+1 ולא יינתן זיכוי או החזר כספי בגינה. *הכרטיסים ימתינו בקופות. *ניתן להזמין עד 2 הטבות 1+1 עבור הטבה זו באותו החודש. *יש לממש את שני מוצרי/שירותי ההטבה (1+1) באותו מועד. *על מנת לממש את ההטבה שנרכשה יש להגיע לקופת בית העסק עם אחד מכרטיסי האשראי הפעילים של לאומי קארד שברשותכם ולציין כי ההטבה נרכשה באתר ההטבות של לאומי קארד. *לא כולל כרטיסי FREE, רכש ו-DEBIT. *התמונה להמחשה בלבד. *המוצרים/שירותים באחריות בתי העסק בלבד. *לאומי קארד אינה אחראית במקרה של ביטולים/עיכובים/דחיות במופעים. *לאומי קארד/בית העסק רשאים להפסיק/לשנות את המבצע בכל עת וללא הודעה מוקדמת. *אין כפל מבצעים והנחות. *בכפוף למדיניות ביטול הטבות. *בכפוף לתקנון פינוקים ואתר ההטבות.