לידיעתך: לצורך התאמת התוכן שיוצג ברשת להעדפותיך האישיות, אנו משתמשים ב"עוגיות" . לפרטים נוספים
כמה פינוקים צברתי החודש? לבדיקה
הדפס

הופ! מותק של פסטיבל - יוצאים לדרך!

1+1 ב-129 ש"ח (תמורת פינוק)

חנוכה - החל מ-14.12.16, בתל אביב, חולון, חיפה, ירושלים, אשקלון ובאר שבע

מחזמר ישראלי משירי נורית הירש. בהשתתפות: טוביה צפיר, רוני דלומי, שי ורועי, חני נחמיאס, לי בירן, אורנה דץ, טל מוסרי, רוני נדלר, ירדן מרחבי, גילי ורנר וישראל גולדרט.

לנוחיותך: אנו ממליצים לבצע את תהליך ההזמנה מהמחשב הנייח.

קנה עכשיו

על ההטבה

דניאל (רוני דלומי) חזרה לגור בארץ. היא אמורה לחגוג יום הולדת אבל הוריה נסעו, אין לה עדיין חברים והיא מרגישה הכי לבד בעולם. בעזרת סבא שלה (טוביה צפיר) יוצאת דניאל למסע הרפתקאות בשבילי ישראל, לצלילי שיריה האהובים של נורית הירש ("פרפר נחמד", "מקהלה עליזה", "אבניבי", "אל הדרך", "הדרך אל הכפר" ועוד) בעיבודים חדשים ומלהיבים.

​להסבר מפורט על תהליך קניית הכרטיסים

איך זה עובד

​לוחצים על "קנה עכשיו" ומזמינים באתר ההטבות של לאומי קארד
מקבלים קוד קופון במייל
נכנסים לקישור הזה להמשך התהליך
בוחרים תאריך, אולם, מקומות ישיבה ואיך לקבל את הכרטיסים
מוסיפים לעגלת הקניות
מזינים את קוד הקופון בשדה "שובר אישי"
משלימים את התהליך בעגלת הקניות

​להסבר מפורט על תהליך קניית הכרטיסים

חשוב לדעת

*מלאי מינימלי: 1,000 כרטיסים. *ההטבה עד גמר המלאי. *תוקף למימוש הטבת 1+1 (הן המוצר/שירות ששולם עבורו מחיר מלא והן המוצר/שירות שניתן ללא תשלום) הוא תאריך המופע/האירוע המצוין באתר. לאחר מכן יפוג תוקפה של הטבת 1+1 ולא יינתן זיכוי או החזר כספי בגינה. *הכרטיסים ימתינו בקופות. *ניתן להזמין עד 2 הטבות 1+1 עבור הטבה זו באותו החודש. *יש לממש את שני מוצרי/שירותי ההטבה (1+1) באותו מועד. *על מנת לממש את ההטבה שנרכשה יש להגיע לקופת בית העסק עם אחד מכרטיסי האשראי הפעילים של לאומי קארד שברשותכם ולציין כי ההטבה נרכשה באתר ההטבות של לאומי קארד. *לא כולל כרטיסי FREE, רכש ו-DEBIT. *התמונה להמחשה בלבד. *המוצרים/שירותים באחריות בתי העסק בלבד. *לאומי קארד אינה אחראית במקרה של ביטולים/עיכובים/דחיות במופעים. *לאומי קארד/בית העסק רשאים להפסיק/לשנות את המבצע בכל עת וללא הודעה מוקדמת. *אין כפל מבצעים והנחות. *בכפוף למדיניות ביטול הטבות. *בכפוף לתקנון פינוקים ואתר ההטבות. *כל גיל חייב בכרטיס. *ניתן לבטל עד שני ימי עסקים לפני מועד האירוע. *אין אפשרות לרכישת כרטיס בודד.

  • שמרו על קשר
  • עקבו אחרינו באינסטגרם
  • הורידו את האפליקציות שלנו
    לאנדרואיד ול-iPhone
  • הטבות אצלך במייל לפני כולם לרישום