סגור לידיעתך: אנחנו משתמשים בעוגיות באתר זה לפרטים נוספים
כמה פינוקים צברתי החודש? לבדיקה
הזמן שנשאר לסיום ההטבה:
ימים
שעות
דקות
שניות
הדפס

תיאטרון באר שבע

מינוי החל מ-580 ₪ במקום החל מ-760 ₪

​עונת המינויים 2017-2018
תיאטרון באר שבע הינו תיאטרון רפרטוארי המעלה בכל שנה 5 הצגות מקור עם מיטב הבמאים היוצרים והשחקנים הקיימים בתחום התיאטרון בישראל וכמו כן, מארח הצגות של מיטב התיאטראות בארץ.
התיאטרון הינו התיאטרון הרביעי בגודלו בארץ ונחשב לתיאטרון איכותי במיוחד מוביל תרבות ומקור לגאווה לתושבי הדרום. התיאטרון ממוקם במשכן לאומנויות הבמה במבנה חדש הכולל 3 אולמות חדישים המבטיחים איכות צפייה ושמע ברמה הגבוהה ביותר.

המינוי יישלח בדואר

לפירוט המינויים לחץ כאן

כזה אני רוצה

פרטי בית העסק

תיאטרון באר שבע
שדרות רגר 41
באר שבע
08-6266444

חשוב לדעת

*מלאי מינימלי: 50 כרטיסים. *ההטבה היא עד גמר המלאי. *ניתן להזמין עד 2 הטבות ללקוח עבור הטבה זו. *הטבה שפג תוקפה איננה ניתנת למימוש על ידי הלקוח ולא יינתן זיכוי כספי בגינה. *על מנת לממש את ההטבה שנרכשה יש להגיע לקופת בית העסק עם כרטיס לאומי קארד שבאמצעותו בוצעה ההזמנה ולציין כי ההטבה נרכשה באתר הטבות של לאומי קארד. *הכרטיסים ימתינו בקופות *התשלום באמצעות כרטיס אשראי לאומי קארד בלבד. *לא כולל כרטיסי FREE, רכש ו-DEBIT. *המופעים הינם באחריות בית העסק בלבד. *לאומי קארד אינה אחראית במקרה של ביטולים/עיכובים/דחיות במופעים. *לאומי קארד/בית העסק רשאים להפסיק/לשנות את המבצע בכל עת וללא הודעה מוקדמת. *התמונה להמחשה בלבד. *אין כפל מבצעים והנחות. *בכפוף למדיניות ביטול הטבות ולתקנון הפינוקים ואתר ההטבות.