סגור לידיעתך: אנחנו משתמשים בעוגיות באתר זה לפרטים נוספים
כמה פינוקים צברתי החודש? לבדיקה
הזמן שנשאר לסיום ההטבה:
ימים
שעות
דקות
שניות
הדפס

ביל בר

כרטיס ליחיד ב-199 ₪ במקום ב-249 ₪ (תמורת פינוק)

הקומיקאי הענק מגיע לישראל! 06.05.19 בשעה 21:00, היכל שלמה (דרייב אין)

ביל בר הוא ללא ספק אחד הקומיקאים הבולטים של העידן המודרני: שחקן, קומיקאי, מפיק, פודקאסטר וכותב שזוכה להצלחה מרשימה על המסך ועל הבמה. הוא חד, אכזרי, מבריק, לחלוטין אנטי-פוליטיקלי קורקט, מצליח להתעצבן ולהרתיח פחות או יותר כל קבוצה אפשרית באוכלוסייה – דתות, ארגונים פוליטיים, תאגידי ענק, סלבריטיז שונים ומשונים ואנשים  באשר הם. והוא עושה את זה בהומור שהוא לא פחות מגאוני.

לאחר ביצוע ההזמנה הכרטיסים ימתינו בקופות האירוע ביום המופע, יש להציג תעודה מזהה וכרטיס אשראי של לאומי קארד שבו בוצעה ההזמנה


כזה אני רוצה

פרטי בית העסק

היכל שלמה - דרייב אין
אייזיק רמבה 7
תל אביב-יפו
03-6288070


מפה

חשוב לדעת

*מלאי מינימלי: 98 כרטיסים. *ההטבה עד גמר המלאי. *על מנת לממש את ההטבה שנרכשה יש להגיע לקופת בית העסק עם אחד מכרטיסי האשראי הפעילים של לאומי קארד שברשותכם ולציין כי ההטבה נרכשה באתר ההטבות של לאומי קארד. *לא כולל כרטיסי FREE, רכש ו-DEBIT*התמונה להמחשה בלבד. *המוצרים/שירותים באחריות בתי העסק בלבד. *לאומי קארד אינה אחראית במקרה של ביטולים/עיכובים/דחיות במופעים. *לאומי קארד/בית העסק רשאים להפסיק/לשנות את המבצע בכל עת וללא הודעה מוקדמת. *אין כפל מבצעים והנחות. *בכפוף למדיניות ביטול הטבות*בכפוף לתקנון פינוקים ואתר ההטבות.