סגור לידיעתך: אנחנו משתמשים בעוגיות באתר זה לפרטים נוספים
כמה פינוקים צברתי החודש? לבדיקה
הזמן שנשאר לסיום ההטבה:
ימים
שעות
דקות
שניות
הדפס

יובל אברמוביץ' - מרתון מהחלומות

כרטיס ליחיד ב-125 ₪ במקום ב-159 ₪

פרויקט "הרשימה" חוגג יום הולדת 8 - בית ציוני אמריקה, ת"א, 29.3.19

לכולם יש חלומות. חלקם בראש, חלקם בלב, חלקם במחברת, וחלקם עוד נרקמים. בדרך להגשמת החלומות, הרבה שואלים אותי מה כדאי קודם? לקרוא את הספרים? לשמוע את הרצאת “הרשימה” או לשמוע את הרצאת “ההזדמנות”? ומה לגבי הסמינרים שלך? בדיוק בשבילם (ובשבילכם) אנחנו מקיימים בוקר חגיגי לרגל חגיגות יום הולדת 8 לפרויקט "הרשימה". בוקר שכולל את כל התיאוריה והפרקטיקה, הרעיונות והכלים שאתם צריכים לדעת בדרך להגשמת החלומות שלכם.
 

במופע זה לא ניתן לבחור מקומות. מקומות הישיבה ייבחרו באופן אקראי ע"י ההפקה
לאחר ביצוע ההזמנה הכרטיסים ימתינו בקופות האירוע ביום המופע, יש להציג תעודה מזהה וכרטיס אשראי של לאומי קארד שבו בוצעה ההזמנה.


כזה אני רוצה

חשוב לדעת

*מלאי מינימלי: 16 כרטיסים. *ההטבה עד גמר המלאי. *על מנת לממש את ההטבה שנרכשה יש להגיע לקופת בית העסק עם אחד מכרטיסי האשראי הפעילים של לאומי קארד שברשותכם ולציין כי ההטבה נרכשה באתר ההטבות של לאומי קארד. *לא כולל כרטיסי FREE, רכש ו-DEBIT. *התמונה להמחשה בלבד. *המוצרים/שירותים באחריות בתי העסק בלבד. *לאומי קארד אינה אחראית במקרה של ביטולים/עיכובים/דחיות במופעים. *לאומי קארד/בית העסק רשאים להפסיק/לשנות את המבצע בכל עת וללא הודעה מוקדמת. *אין כפל מבצעים והנחות. *בכפוף למדיניות ביטול הטבות. *בכפוף לתקנון פינוקים ואתר ההטבות.