סגור לידיעתך: אנחנו משתמשים בעוגיות באתר זה לפרטים נוספים
כמה פינוקים צברתי החודש? לבדיקה
הזמן שנשאר לסיום ההטבה:
ימים
שעות
דקות
שניות
הדפס

קולנוע לב - כל ימות השבוע

זוג כרטיסים ב-58 ש''ח (תמורת פינוק)

ההטבה חלה על כל הסרטים שמוצגים כרגע בקולנוע לב
סרט חדש ב"לב": המשפחה שלי - סרטו החדש של הבמאי היפני האהוב הירוקאזו קורה-אדה – מי שהביא לנו את "סיפור משפחתי" ואת "אחותנו הקטנה" הנפלאים. הסרט הוקרן לראשונה בפסטיבל קאן והפך מיד לחביב הקהל והמבקרים בזכות האנושיות המרגשת והדמויות החמות שבו ואף זכה בפרס הגדול של הפסטיבל – דקל הזהב היוקרתי.

ההטבה הינה 30 ₪ הנחה ממחיר זוג כרטיסים רגילים ברכישה באתר האינטרנט (58 ₪ במקום 88 ₪), או 22 ₪ ממחיר זוג כרטיסים רגילים ברכישה בקופה (58 ₪ במקום 80 ₪).

ניתן להזמין ולממש את ההטבה עד 31.12.18

קופון זה אינו ניתן לביטול והפינוק עבורו לא יוחזר.

הקליקו על הכפתור וקבלו את הקוד במייל וב-SMS. קבלת הקוד כרוכה במימוש פינוק מתוך הפינוקים שצברתם החודש.

מבחינתי אפשר להתקדם להזמנה

פרטי בית העסק

איך זה עובד

​מקליקים על כפתור ההזמנה ומקבלים את קוד ההטבה במייל או ב-SMS
ניתן להזמין כרטיסים בקופת הקולנוע או באתר קולנוע לב - בוחרים אולם וסרט ומקליקים על "להזמנה"
בוחרים מקומות במפת האולם ומקליקים על "הבא"
בוחרים שיטת איסוף וב"פרטי התשלום" בוחרים בשדה סוג כרטיס "שובר מתנה/פיצוי"
מזינים את קוד הקופון בשדה "מספר כרטיס" ומקליקים על "הבא"
בעמוד החיוב ניתן לראות את סכום החיוב לאחר מימוש ההטבה
מזינים את פרטי התשלום ואוספים את הכרטיסים בקולנוע באמצעות כרטיס לאומי קארד

חשוב לדעת

*תוקף להזמנות ולמימוש: 31.12.18, או עד גמר המלאי, על פי המוקדם מביניהם. *עלות זוג כרטיסים 58 ש"ח במקום 88 ש"ח ברכישה באתר. *עלות זוג כרטיסים 58 ₪ במקום 80 ₪ ברכישה בקופה. *ההטבה ניתנת ממחיר מלא של כרטיס רגיל (ולא ממחיר בהנחה לאזרח ותיק או כל מחיר מיוחד אחר). *אין כפל מבצעים והנחות. *בהזמנת כרטיס באתר קולנוע לב תיתכן תוספת תשלום. לפרטים יש לפנות לקולנוע לב. *מספר המקומות מוגבל. *קוד הקופון יישלח למייל ולסלולרי ויש להזין אותו בעת ביצוע ההזמנה. *למימוש ההטבה יש לציין את קוד הקופון בעת ההזמנה. *עד 2 קופונים בחודש ללקוח על פי מספר תעודת הזהות. *קוד הקופון הינו חד פעמי ואינו ניתן להעברה. *לא ניתן לבטל קופון לאחר ביצוע ההזמנה. *אם ההטבה לא תמומש, לא יוחזר פינוק. *התשלום באמצעות כרטיס לאומי קארד בלבד. *איסוף כרטיסים: איסוף עצמי בקופת לב, בעמדות השירות העצמי או כרטיסים בהדפסה ביתית. *לא כולל כרטיסי FREE, רכש ו-DEBIT. *התמונה להמחשה בלבד. *המוצרים/שירותים באחריות בתי העסק בלבד. *לאומי קארד אינה אחראית במקרה של ביטולים/עיכובים בסרטים. *לאומי קארד/בית העסק רשאים להפסיק/לשנות את המבצע בכל עת וללא הודעה מוקדמת.. *בכפוף למדיניות ביטול הטבות ולתקנון הפינוקים ואתר ההטבות. *הטבת סרטי תלת מימד: בתוספת 8 ש"ח לכל אחד מהכרטיסים (לרבות הכרטיס השני).