סגור לידיעתך: אנחנו משתמשים בעוגיות באתר זה לפרטים נוספים
כמה פינוקים צברתי החודש? לבדיקה
הזמן שנשאר לסיום ההטבה:
ימים
שעות
דקות
שניות
הדפס

HOT CINEMA לשעבר GLOBUSMAX - כל סניפי הרשת

1+1 ב-40 ₪, כולל סופ"ש וחג (תמורת פינוק)

HOT CINEMA הינה רשת בתי קולנוע מהמובילות בישראל.
רשת זו מחזיקה ומנהלת 11 מרכזי בילוי ובידור פעילים הכוללים כ-93 מסכי קולנוע הממוקמים בכל רחבי הארץ.

לתשומת לבכם:
במידה והנכם מזמינים הטבה זו בפעם הראשונה אנו ממליצים לגלול למטה ולעקוב אחר ההוראות ב"איך זה עובד".

בהטבה זו המלאי מתחדש מדי יום. על כן, אם מופיע "אזל המלאי", ניתן יהיה לרכוש כרטיסים מחר.

הטבת 1+1 אינה תקפה במבצע "סינמה קידס".
כזה אני רוצה

פרטי בית העסק

איך זה עובד

מזמינים באתר או באפליקציית לאומי קארד הטבת 1+1 לסרט ברשת HOT CINEMA.

לאחר ההזמנה מקבלים אישור הזמנה במייל וההטבה נטענת בכרטיס האשראי דרכו בוצעה ההזמנה (לא באמצעות קוד קופון).

עוברים ל-HOT CINEMA להזמנת הכרטיסים לסרט. לפני כן, מומלץ לצפות בהסבר מימוש ההטבה באתר HOT CINEMA או באפליקציית HOT CINEMA.

בהזמנת הכרטיסים באמצעות האתר או האפליקציה של HOT CINEMA יש לאסוף את הכרטיסים עם אותו כרטיס אשראי בו בוצעה הרכישה.

אם אתם מעדיפים להזמין את הכרטיסים לסרט בקופות: לאחר קניית הטבת 1+1 באתר או באפליקציית לאומי קארד, ניגשים לקופת בית הקולנוע ומזמינים כרטיסים לסרט בכל כרטיס לאומי קארד פעיל שברשותכם. ציינו בפני נציג הקופות שרכשתם מראש הטבת 1+1 דרך לאומי קארד.

חשוב לדעת

*הטבה של 1+1 למזמינים בקופות הקולנוע, או הנחה של 40 ש"ח למזמינים שני כרטיסים באתר או אפליקציית HOT CINEMA. *הזמנת כרטיסים באמצעים מקוונים (אתר/אפליקציה) בתוספת דמי שירות לכרטוס מקוון. *מלאי מינימלי: 5,000 כרטיסים בחודש. *עד גמר המלאי בכפוף לתקנון HOT CINEMA. * לא תקף להקרנות מיוחדות כהגדרתן בתקנון HOT CINEMA. *מימוש הכרטיסים בכל ימות השבוע כולל סופ"ש וחגים. *הטבה זו ניתן להזמין עד פעמיים באותו החודש. *תוקף למימוש הטבת 1+1 (הן המוצר/שירות ששולם עבורו מחיר מלא והן המוצר/שירות שניתן ללא תשלום) עד חודשיים מיום הזמנת ההטבה אלא אם מצוין אחרת. לאחר מכן יפוג תוקפה של הטבת 1+1 ולא יינתן זיכוי או החזר כספי בגינה. *יש לממש את שני מוצרי/שירותי ההטבה (1+1) באותו מועד. *על מנת לממש את ההטבה שנרכשה יש להגיע לקופת בית העסק עם כרטיס אשראי לאומי קארד שבאמצעותו בוצעה ההזמנה ולציין כי ההטבה נרכשה באתר הטבות של לאומי קארד. *למשלמים בכרטיס אשראי לאומי קארד, לא כולל כרטיסי FREE, רכש ו-DEBIT. *התמונה להמחשה בלבד. *המוצרים/שירותים באחריות בתי העסק בלבד. *לאומי קארד/בית העסק רשאים להפסיק/לשנות את המבצע בכל עת וללא הודעה מוקדמת. *אין כפל מבצעים והנחות. *בכפוף למדיניות ביטול הטבות ולתקנון הפינוקים ואתר ההטבות*הטבת סרטי תלת מימד: בתוספת 8 ש"ח לכרטיס ותוספת 8 ש"ח לכרטיס השני.