סגור לידיעתך: אנחנו משתמשים בעוגיות באתר זה לפרטים נוספים
כמה פינוקים צברתי החודש? לבדיקה
הזמן שנשאר לסיום ההטבה:
ימים
שעות
דקות
שניות
הדפס

רוזנטליס - צפת

ההטבה הסתיימה

ההטבה הסתיימה. להטבות נוספות בבתי קפה ומסעדות

משה רוזנטליס הוא אחד מגדולי האמנים בארצנו. משה מוכר כאמן מחונן בחו"ל, הקים גלריות גדולות ומפורסמות מעבר לים וזכה לתהילה רבה. 
כיום בית רוזנטליס קם לתחייה מחדש על ידי רשת אוליב ששימרה את האלמנטים האמנותיים והרוחניים שמשה העניק למקום. ארוחות הבוקר מוגשות בסגנון בופה לצד יצירותיו של משה רוזנטליס אשר יוצרות יחדיו חוויה אומנותית וקולינרית.

מהות ההטבה:

• ארוחת בוקר בופה זוגית

שעות הגשת ארוחת הבוקר הינן לפי שעות המקובלות במסעדה ויכולות להשתנות ממסעדה למסעדה
הגדלה או תוספת לארוחה בתשלום נוסף, לפי הנהוג במסעדה ומופיע בתפריט המסעדה​​​​​​​​​​​

פרטי בית העסק

רוזנטליס - צפת
קריית האומנים
צפת
073-2040989

חשוב לדעת

​*מלאי מינימלי חודשי: 100. *ניתן להזמין עד 2 הטבות 1+1 עבור הטבה זו באותו החודש. *תוקף למימוש הטבות 1+1: עד חודשיים מיום ההזמנה. *הטבה שפג תוקפה איננה ניתנת למימוש על ידי הלקוח ולא יינתן זיכוי כספי בגינה. *הלקוח ירכוש ארוחת בוקר "ליחיד" ויקבל ארוחת בוקר זוגית. *יש להתעדכן מול בית העסק לגבי שעות הגשת ארוחת הבוקר. *ארוחת הבוקר מתייחסת לארוחת הבוקר המוצגת התפריט המסעדה בלבד. *על מנת לממש את ההטבה שרכשת עליך להגיע לקופת בית העסק עם אחד מכרטיסי האשראי הפעילים של לאומי קארד שברשותך ולציין כי ההטבה נרכשה באתר ההטבות של לאומי קארד. *על הכרטיס להיות שייך ללקוח שביצע את ההזמנה באתר. *ההטבה היא עד גמר המלאי. *המוצרים/שירותים באחריות בתי העסק בלבד. *יש לממש את ההטבה הנרכשת ואת ההטבה שניתנה במתנה באותו מועד. *בכפוף לתקנון פינוקים ואתר ההטבות