סגור לידיעתך: אנחנו משתמשים בעוגיות באתר זה לפרטים נוספים
כמה פינוקים צברתי החודש? לבדיקה
הזמן שנשאר לסיום ההטבה:
ימים
שעות
דקות
שניות
הדפס

פארק טרמפולינות ספורטק

1+1 החל מ-21 ₪ (תמורת פינוק) והנחות ליחיד

​פארק טרמפולינות בספורטק תל אביב, חוויית בילוי לכל המשפחה, טרמפולינות ענק אישיות, מגרש טרמפולינות זוויתי למשחקי כדור (כדורסל, דוג'בול, מחניים) ובאנג'י. 
ניתן לשכור טרקטורונים לטיול בפארק וליהנות ממתחם ישיבה מוצל בזמן שהילדים משתוללים.ואם חפצה נפשכם בחגיגה, ניתן לסגור את המקום לאירוע פרטי ובלתי נשכח

הגבלת גיל:
טרמפולינה רגילה: 2+
טרמפולינה זוויתית: 5+
באנג'י: ממשקל 20 ק"ג ומעלה

פרטים נוספים:
זמני הקפיצה בטרמפולינות הינם בהתאם לקבוע במקום (10 דק' טרמפולינה רגילה, 20 דק' טרמפולינה זוויתית ו-5 דק' באנג'י).
הכרטיס המשולב הינו אישי ולא ניתן לפיצול.
לא ניתן לבצע שינויים בהרכב המתקנים בכרטיס המשולב.

לאחר ביצוע ההזמנה הכרטיסים ימתינו בקופות בית העסק, יש להציג כרטיס אשראי של לאומי קארד שבו בוצעה ההזמנה

לשעות פעילות העסק

כזה אני רוצה

פרטי בית העסק

פארק טרמפולינות
שדרות רוקח 40
תל אביב-יפו
03-6990229


מפה

חשוב לדעת

*מלאי מינימלי חודשי: 50. *ההטבה עד גמר המלאי. *הטבות 1+1: ניתן להזמין הטבת 1+1 אחת עבור הטבה זו באותו חודש. *תוקף למימוש הטבת 1+11 (הן המוצר/שירות ששולם עבורו מחיר מלא והן המוצר/שירות שניתן ללא תשלום) עד חודשיים מיום הזמנת ההטבה אלא אם מצוין אחרת. לאחר מכן יפוג תוקפה של הטבת 1+1 ולא יינתן זיכוי או החזר כספי בגינה. *יש לממש את שני מוצרי/שירותי ההטבה (1+1) באותו מועד. *אם הזמנת מספר הטבות באותו בית עסק, בבואכם לנצלן תמומשנה כל ההטבות בבת אחת. *על מנת לממש את ההטבה שנרכשה יש להגיע לקופת בית העסק עם אחד מכרטיסי האשראי הפעילים של לאומי קארד שברשותכם ולציין כי ההטבה נרכשה באתר הטבות של לאומי קארד. *למשלמים בכרטיס אשראי לאומי קארד, לא כולל כרטיסי FREE, רכש ו-DEBIT. *התמונה להמחשה בלבד. *המוצרים/שירותים באחריות בתי העסק בלבד. *לאומי קארד/בית העסק רשאים להפסיק/לשנות את המבצע בכל עת וללא הודעה מוקדמת. *אין כפל מבצעים והנחות. *בכפוף למדיניות ביטול הטבות ולתקנון הפינוקים ואתר ההטבות.