סגור לידיעתך: אנחנו משתמשים בעוגיות באתר זה לפרטים נוספים
כמה פינוקים צברתי החודש? לבדיקה
הזמן שנשאר לסיום ההטבה:
ימים
שעות
דקות
שניות
הדפס

חמי יואב - בריכות מים תרמו מינרלים

1+1 החל מ-84 ₪ (תמורת פינוק) והנחות ליחיד

ההטבה הסתיימה

מתחם החיים הטובים בחמי יואב כולל בריכות מים תרמו - מינרלים טבעיים עשירים בגופרית ובסגולות בריאותיות ליהנות מבריכת מפלים, ג'קוזי, סאונה יבשה וסאונה רטובה, מתקני ספורט ועוד.

לתשומת ליבכם: מתחם חמי יואב עומד להתחדש ובקרוב יבנה במקום מתחם חדש ויוקרתי.
בהתאם לכך, בתאריך ה-31.5.2018 ייסגר המקום לתקופת ההתחדשות שתיערך מספר חודשים. מימוש ללקוחות אשר רכשו כרטיסים יתאפשר עד 31.5.2018.

פרטים נוספים:
כרטיס אמצ"ש תקף לימים א'-ו'
כרטיס סופ"ש תקף לימי שבת, חג וחול המועד
יתכנו ימי רחצה נפרדת לגברים ולנשים, יש להתעדכן מול בית העסק
ספא דגים לרגליים בתשלום נוסף
המקום נגיש לנכים
לכניסה בחגים וחול המועד יש להזמין כרטיס סופ"ש/חג
​הטבת 1+1 תקפה לכניסה למעיינות חמי יואב בלבד

לבירור אם האטרקציה פתוחה כעת, מומלץ להתקשר למקום בטרם ההגעה.

פרטי בית העסק

חמי יואב
קיבוץ שדה יואב
08-6705600

אתר אינטרנט

חשוב לדעת

*מלאי מינימלי חודשי: 50. *ההטבה עד גמר המלאי. *הטבות 1+1: ניתן להזמין עד 2 הטבות 1+1 עבור הטבה זו באותו חודש. *תוקף למימוש הטבת 1+1 (הן המוצר/שירות ששולם עבורו מחיר מלא והן המוצר/שירות שניתן ללא תשלום) עד חודשיים מיום הזמנת ההטבה אלא אם מצוין אחרת. לאחר מכן יפוג תוקפה של הטבת 1+1 ולא יינתן זיכוי או החזר כספי בגינה. *יש לממש את שני מוצרי/שירותי ההטבה (1+1) באותו מועד. *אם הזמנת מספר הטבות באותו בית עסק, בבואכם לנצלן תמומשנה כל ההטבות בבת אחת. *על מנת לממש את ההטבה שנרכשה יש להגיע לקופת בית העסק עם אחד מכרטיסי האשראי הפעילים של לאומי קארד שברשותכם ולציין כי ההטבה נרכשה באתר הטבות של לאומי קארד. *לא כולל כרטיסי FREE, רכש ו-DEBIT. *התמונה להמחשה בלבד. *המוצרים/שירותים באחריות בתי העסק בלבד. *לאומי קארד/בית העסק רשאים להפסיק/לשנות את המבצע בכל עת וללא הודעה מוקדמת. *אין כפל מבצעים והנחות. *בכפוף למדיניות ביטול הטבות ולתקנון הפינוקים ואתר ההטבות.