לידיעתך: לצורך התאמת התוכן שיוצג ברשת להעדפותיך האישיות, אנו משתמשים ב"עוגיות" . לפרטים נוספים
כמה פינוקים צברתי החודש? לבדיקה
הזמן שנשאר לסיום ההטבה:
ימים
שעות
דקות
שניות
הדפס

חמי יואב - בריכות מים תרמו מינרלים

1+1 על כרטיס הכניסה (תמורת פינוק) והנחות ליחיד

מתחם החיים הטובים בחמי יואב כולל בריכות מים תרמו - מינרלים טבעיים עשירים בגופרית ובסגולות בריאותיות ליהנות מבריכת מפלים, ג'קוזי, סאונה יבשה וסאונה רטובה.

בנוסף במתחם:

חנות מתנות - מגוון מתנות, מוצרי קוסמטיקה, בגדי-ים ועוד.
פעילות ספורטיבית - מידי יום מוצעות סדנאות ספורט שיעשירו אתכם באנרגיות מחודשות.
רחצה נפרדת - מתקיימת לאורך כל השנה. לגברים - בימי א' 17:30 - 23:00 לנשים - בימי ב' בתאריכים מסוימים 17:30 - 22:00. מומלץ להתעדכן לגבי התאריכים מראש.
ספא אקויה - שילוב מרתק בין מנעמי ספא  וחדווה קולינרית. במתחם ארוחות שף.

המקום נגיש לנכים
לכניסה בחגים וחול המועד יש להזמין כרטיס סופ"ש/חג
​הטבת 1+1 תקפה לכניסה למעיינות חמי יואב בלבד

לבירור אם האטרקציה פתוחה כעת, מומלץ להתקשר למקום בטרם ההגעה.

קנה עכשיו

איפה מממשים

חמי יואב
קיבוץ שדה יואב
08-6705600

אתר אינטרנט

חשוב לדעת

*מלאי מינימלי חודשי: 50. *ההטבה עד גמר המלאי. *הטבות 1+1: ניתן להזמין עד 2 הטבות 1+1 עבור הטבה זו באותו חודש. *תוקף למימוש הטבת 1+1 (הן המוצר/שירות ששולם עבורו מחיר מלא והן המוצר/שירות שניתן ללא תשלום) עד חודשיים מיום הזמנת ההטבה אלא אם מצוין אחרת. לאחר מכן יפוג תוקפה של הטבת 1+1 ולא יינתן זיכוי או החזר כספי בגינה. *יש לממש את שני מוצרי/שירותי ההטבה (1+1) באותו מועד. *אם הזמנת מספר הטבות באותו בית עסק, בבואכם לנצלן תמומשנה כל ההטבות בבת אחת. *על מנת לממש את ההטבה שנרכשה יש להגיע לקופת בית העסק עם אחד מכרטיסי האשראי הפעילים של לאומי קארד שברשותכם ולציין כי ההטבה נרכשה באתר הטבות של לאומי קארד. *לא כולל כרטיסי FREE, רכש ו-DEBIT. *התמונה להמחשה בלבד. *המוצרים/שירותים באחריות בתי העסק בלבד. *לאומי קארד/בית העסק רשאים להפסיק/לשנות את המבצע בכל עת וללא הודעה מוקדמת. *אין כפל מבצעים והנחות. *בכפוף למדיניות ביטול הטבות ולתקנון הפינוקים ואתר ההטבות.