סגור לידיעתך: אנחנו משתמשים בעוגיות באתר זה לפרטים נוספים
כמה פינוקים צברתי החודש? לבדיקה
הזמן שנשאר לסיום ההטבה:
ימים
שעות
דקות
שניות
הדפס

שחק אותה ופארק הדינוזאורים

ההטבה הסתיימה

ההטבה הסתיימה. להטבות אחרות באטרקציות

​שחק אותה הינו פארק שממוקם בעמק חפר ונמצא במבנה סגור וממוזג בהתאם לעונות השנה. בפארק תוכלו למצוא: מכוניות מתנגשות, בריכת כדורים ענקית, סקי בול, רכבת חשמלית, מבוך, בנג'י ועוד.

תערוכת פארק הדינוזאורים (סמוך לפארק "שחק אותה"):
התערוכה כוללת 15 מוצגים בהם ניתן לקבל הצצה לעולמם של הדינוזאורים, להתרשם מתערוכת דינוזאורים נושמים, בעלי יכולת תנועה וקול (לכל מוצג מצורף מידע).

 

תערוכת הדינוזאורים נמצאת באולם סגור ופעיל בכל מזג אוויר

המקום נגיש לנכים


מומלץ להתעדכן בשעות וימי הפעילות באטרקציה בטלפון: 058-4009808, 09-8847270.

חשוב לדעת

*מלאי מינימלי חודשי: 50. *ההטבה עד גמר המלאי. *הטבות 1+1: ניתן להזמין עד 2 הטבות 1+1 עבור הטבה זו באותו חודש. *תוקף למימוש הטבת 1+1 (הן המוצר/שירות ששולם עבורו מחיר מלא והן המוצר/שירות שניתן ללא תשלום) עד חודשיים מיום הזמנת ההטבה אלא אם מצוין אחרת. לאחר מכן יפוג תוקפה של הטבת 1+1 ולא יינתן זיכוי או החזר כספי בגינה. *יש לממש את שני מוצרי/שירותי ההטבה (1+1) באותו מועד. *אם הזמנת מספר הטבות באותו בית עסק, בבואכם לנצלן תמומשנה כל ההטבות בבת אחת. *על מנת לממש את ההטבה שנרכשה יש להגיע לקופת בית העסק עם אחד מכרטיסי האשראי הפעילים של לאומי קארד שברשותכם ולציין כי ההטבה נרכשה באתר הטבות של לאומי קארד. *למשלמים בכרטיס אשראי לאומי קארד, לא כולל כרטיסי FREE, רכש ו-DEBIT. *התמונה להמחשה בלבד. *המוצרים/שירותים באחריות בתי העסק בלבד. *לאומי קארד/בית העסק רשאים להפסיק/לשנות את המבצע בכל עת וללא הודעה מוקדמת. *אין כפל מבצעים והנחות. *בכפוף למדיניות ביטול הטבות ולתקנון הפינוקים ואתר ההטבות.