סגור לידיעתך: אנחנו משתמשים בעוגיות באתר זה לפרטים נוספים
כמה פינוקים צברתי החודש? לבדיקה
הזמן שנשאר לסיום ההטבה:
ימים
שעות
דקות
שניות
הדפס

מפגש האופניים הטריפ הצפוני

הנחות ליחיד על השכרת אופניים

במפגש האופניים הטריפ הצפוני שוכן לו מפגש האופניים המהווה מעטפת רחבה בכל תחומי רכיבת האופניים: חנות מקצועית, מוסך תיקונים, מועדון רכיבה ארצי, השכרת אופניים לטיולים עצמאים ומודרכים לפרטיים וקבוצות.

 
במפגש ניתן למצוא את כל סוגי האופניים החל משטח ועד לכביש, מיקומינו הנמצא במקטע מישורי ונוח מאפשר השתתפות של כל הגילאים במסלולי הרכיבה.

 בחגים וחול המועד יש להתעדכן מול בית העסק.

 המקום נגיש לנכים.


מומלץ להתעדכן בשעות וימי הפעילות באטרקציה, באתר או בטלפון: 04-6890202.

כזה אני רוצה

פרטי בית העסק

מפגש האופניים
בית הלל
04-6890202

חשוב לדעת

*מלאי מינימלי חודשי: 50. *ההטבה עד גמר המלאי. *ניתן להזמין עד 2 הטבות 1+1 עבור הטבה זו באותו החודש. *תוקף למימוש הטבת 1+1 (הן המוצר/שירות ששולם עבורו מחיר מלא והן המוצר/שירות שניתן ללא תשלום) עד חודשיים מיום הזמנת ההטבה. לאחר מכן יפוג תוקפה של הטבת 1+1 ולא יינתן זיכוי או החזר כספי בגינה. *יש לממש את שני מוצרי/שירותי ההטבה (1+1) באותו מועד. *אם הזמנת מספר הטבות באותו בית עסק, בבואכם לנצלן תמומשנה כל ההטבות בבת אחת. *על מנת לממש את ההטבה שנרכשה יש להגיע לקופת בית העסק עם אחד מכרטיסי האשראי הפעילים של לאומי קארד שברשותכם ולציין כי ההטבה נרכשה באתר הטבות של לאומי קארד. *לא כולל כרטיסי FREE, רכש ו-DEBIT. *התמונה להמחשה בלבד. *המוצרים/שירותים באחריות בתי העסק בלבד. *לאומי קארד/בית העסק רשאים להפסיק/לשנות את המבצע בכל עת וללא הודעה מוקדמת. *אין כפל מבצעים והנחות. *בכפוף למדיניות ביטול הטבות ולתקנון הפינוקים ואתר ההטבות.