לידיעתך: לצורך התאמת התוכן שיוצג ברשת להעדפותיך האישיות, אנו משתמשים ב"עוגיות" . לפרטים נוספים
כמה פינוקים צברתי החודש? לבדיקה
הזמן שנשאר לסיום ההטבה:
ימים
שעות
דקות
שניות
הדפס

הדב הלבן

כרטיס כניסה 1+1 (תמורת פינוק)/הנחות ליחיד

"הדב הלבן" הוא פארק חוויה על הגובה בעמק חפר, בילוי של אקסטרים וקרקס לכל המשפחה. הפארק מציע קירות טיפוס, קפיצות אקסטרים, מגלשות אקסטרים, פעילויות קרקסיות, פארק חבלים ועוד. הפארק מקורה ופתוח בכל מזג אוויר.

במהלך השבוע תוכלו להנות מחוגי ילדים ומבוגרים (טיפוס וקרקס). בחופשות, חופשים וחגים הפארק משמש כמקום בילוי לכל המשפחה.

• ילד 2-18, מבוגר 18 ואילך.
• בחגים וחול המועד יש להתעדכן מול בית העסק.
• המקום נגיש לנכים.
כרטיס אמצע שבוע תקף בימים א-ה בין השעות 16:00-19:30, בימי לימודים בלבד.

 בחופשת הקיץ, חול המועד סוכות, פסח וחופשות חג יידרש כרטיס כניסה סופ"ש/חג בלבד.מומלץ להתעדכן בשעות וימי הפעילות באטרקציה בטלפון: 04-6896078.


 

קנה עכשיו

איפה מממשים

הדב הלבן
פארק תעשייה עמק חפר
04-6896078

חשוב לדעת

*מלאי מינימלי חודשי: 50. *ההטבה עד גמר המלאי. *הטבות 1+1: ניתן להזמין עד 2 הטבות 1+1 עבור הטבה זו באותו חודש. *תוקף למימוש הטבת 1+1 (הן המוצר/שירות ששולם עבורו מחיר מלא והן המוצר/שירות שניתן ללא תשלום) עד חודשיים מיום הזמנת ההטבה אלא אם מצוין אחרת. לאחר מכן יפוג תוקפה של הטבת 1+1 ולא יינתן זיכוי או החזר כספי בגינה. *יש לממש את שני מוצרי/שירותי ההטבה (1+1) באותו מועד. *אם הזמנת מספר הטבות באותו בית עסק, בבואכם לנצלן תמומשנה כל ההטבות בבת אחת. *על מנת לממש את ההטבה שנרכשה יש להגיע לקופת בית העסק עם אחד מכרטיסי האשראי הפעילים של לאומי קארד שברשותכם ולציין כי ההטבה נרכשה באתר הטבות של לאומי קארד. *לא כולל כרטיסי FREE, רכש ו-DEBIT. *התמונה להמחשה בלבד. *המוצרים/שירותים באחריות בתי העסק בלבד. *לאומי קארד/בית העסק רשאים להפסיק/לשנות את המבצע בכל עת וללא הודעה מוקדמת. *אין כפל מבצעים והנחות. *בכפוף למדיניות ביטול הטבות ולתקנון הפינוקים ואתר ההטבות. 

  • שמרו על קשר
  • עקבו אחרינו באינסטגרם
  • הורידו את האפליקציות שלנו
    לאנדרואיד ול-iPhone
  • הטבות אצלך במייל לפני כולם לרישום