סגור לידיעתך: אנחנו משתמשים בעוגיות באתר זה לפרטים נוספים
כמה פינוקים צברתי החודש? לבדיקה
הזמן שנשאר לסיום ההטבה:
ימים
שעות
דקות
שניות
הדפס

דן קארטינג חוצות המפרץ

ההטבה הסתיימה

ההטבה הסתיימה. להנחות אחרות באטרקציות

 פארק מוטורי ייחודי לכל המשפחה

הכניסה מקנה: קארטינג רגיל של מכוניות מרוץ, מקצה נהיגה רגיל 10 דקות רצופות, נהיגה של כ 4.5 ק"מ בקבוצות של עד 12 רכבים במקצה.
קארטינג ילדים מקנה: מכוניות קארטינג חשמלי, מסלול קארטינג נפרד לילדים לגילאי 4-7, מסלול מכוניות מתנגשות וסימולטור נהיגה מקצועי.
תתקיים הדרכה קצרה לפני המקצה - מותנה בתאום מראש עם האתר.

קורס נהיגה כולל את יסודות הספורט המוטורי האתגרי, התנסות במצבי נהיגה קיצוניים, התמודדות עם כלי רכב בעל תכונות ספורטיביות בולטות, תוך שיפור יכולות נהיגה, הביצועים ועקרונות הבטיחות. בתוכנית הקורס הרצאה תיאורטית ויישום החומר התיאורטי על המסלול בליווי מדריכים מנוסים.

• להרשמה יש ליצור קשר עם הספק.
• תנאים מינימאליים להשתתפות בקורס: גובה של 1.35 מ'.
• אורך הקורס: 3-4 שעות.
• השתתפות בקארטינג לגילאים 4 ומעלה.
• בחגים וחול המועד יש להתעדכן מול בית העסק.

שימו לב, הנהיגה אסורה: לנשים בהריון, בעיות גב, בעיות אורטופדיות, בעיות לב. נהיגה תחת השפעת אלכוהול סמים או תרופות מטשטשות אסורה בהחלט.

לבירור אם האטרקציה פתוחה כעת, מומלץ להתקשר למקום בטרם ההגעה.

חשוב לדעת

*מלאי מינימלי חודשי: 50. *ההטבה עד גמר המלאי. *ניתן להזמין עד 2 הטבות 1+1 עבור הטבה זו באותו החודש. *תוקף למימוש הטבת 1+1 (הן המוצר/שירות ששולם עבורו מחיר מלא והן המוצר/שירות שניתן ללא תשלום) עד חודשיים מיום הזמנת ההטבה. לאחר מכן יפוג תוקפה של הטבת 1+1 ולא יינתן זיכוי או החזר כספי בגינה. *יש לממש את שני מוצרי/שירותי ההטבה (1+1) באותו מועד. *אם הזמנת מספר הטבות באותו בית עסק, בבואכם לנצלן תמומשנה כל ההטבות בבת אחת. *על מנת לממש את ההטבה שנרכשה יש להגיע לקופת בית העסק עם אחד מכרטיסי האשראי הפעילים של לאומי קארד שברשותכם ולציין כי ההטבה נרכשה באתר הטבות של לאומי קארד. *לא כולל כרטיסי FREE, רכש ו-DEBIT. *התמונה להמחשה בלבד. *המוצרים/שירותים באחריות בתי העסק בלבד. *לאומי קארד/בית העסק רשאים להפסיק/לשנות את המבצע בכל עת וללא הודעה מוקדמת. *אין כפל מבצעים והנחות. *בכפוף למדיניות ביטול הטבות ולתקנון הפינוקים ואתר ההטבות.