סגור לידיעתך: אנחנו משתמשים בעוגיות באתר זה לפרטים נוספים
כמה פינוקים צברתי החודש? לבדיקה
הזמן שנשאר לסיום ההטבה:
ימים
שעות
דקות
שניות
הדפס

בית התפוצות

1+1 החל מ- 45 ₪ (תמורת פינוק) הנחות ליחיד

בית התפוצות – מוזיאון העם היהודי 

 במוזיאון מוצגות 4 תערוכות חדשניות, מרתקות ואינטראקטיביות:

"גיבורים פורצי הדרך של העם היהודי" - תערוכה לכל המשפחה

"ויהי צחוק - הומור יהודי מסביב לעולם"

"הללו-יה! כינוס, תפילה, לימוד: בתי הכנסת אז והיום"

"לוכד ההיסטוריה - דיוויד סימור"

פרטים נוספים: 
- לתערוכת גיבורים יש לשריין מקום בראש. כניסה בתשלום מגיל 5 ומעלה


כזה אני רוצה

פרטי בית העסק

מוזיאון בית התפוצות
קמפוס אוניברסיטת תל אביב
03-7457808

איך זה עובד

לאחר רכישת הכרטיסים באתר, יש לשריין כרטיסים לתערוכת גיבורים במרכז ההזמנות בטל' 03-7457808 או באתר בית התפוצות באופן הבא:

נכנסים לרכישת כרטיסים – רכישת כרטיסים מאובטחת -  בחירת סוג פעילות ביקור במוזיאון + בחירת מועד לגלריית גיבורים – בחירת מועד ביקור רצוי – הזנת כמות כרטיסים מבוקשת – הקלדת קוד 41122 בחלון הכנס קוד הנחה / מבצע – חשב – המשך הכנסת פרטים אישיים.

חשוב לדעת

​*מלאי מינימלי: 50. *ההטבה עד גמר המלאי. *הטבות 1+1: ניתן להזמין עד 2 הטבות 1+1 עבור הטבה זו באותו חודש. *תוקף למימוש הטבת 1+1 (הן המוצר/שירות ששולם עבורו מחיר מלא והן המוצר/שירות שניתן ללא תשלום) עד חודשיים מיום הזמנת ההטבה אלא אם מצוין אחרת. לאחר מכן יפוג תוקפה של הטבת 1+1 ולא יינתן זיכוי או החזר כספי בגינה. *יש לממש את שני מוצרי/שירותי ההטבה (1+1) באותו מועד. *אם הזמנת מספר הטבות באותו בית עסק, בבואכם לנצלן תמומשנה כל ההטבות בבת אחת. *על מנת לממש את ההטבה שנרכשה יש להגיע לקופת בית העסק עם אחד מכרטיסי האשראי הפעילים של לאומי קארד שברשותכם ולציין כי ההטבה נרכשה באתר הטבות של לאומי קארד. *לא כולל כרטיסי FREE, רכש ו-DEBIT. *התמונה להמחשה בלבד. *המוצרים/שירותים באחריות בתי העסק בלבד. *לאומי קארד/בית העסק רשאים להפסיק/לשנות את המבצע בכל עת וללא הודעה מוקדמת. *אין כפל מבצעים והנחות. *בכפוף למדיניות ביטול הטבות ולתקנון הפינוקים ואתר ההטבות.