סגור לידיעתך: אנחנו משתמשים בעוגיות באתר זה לפרטים נוספים
כמה פינוקים צברתי החודש? לבדיקה
הזמן שנשאר לסיום ההטבה:
ימים
שעות
דקות
שניות
הדפס

אבוקייק - שייט בירדן

1+1 ב-92 ₪ (תמורת פינוק) והנחות ליחיד

"אבוקייק" מציע חוויה לכל המשפחה בנהר הירדן: שייט בקייקים, סירות רפטינג ואבובים לאורך נוף של צמחיית נחלים ואווירה של טבע ומים זורמים. 

שייט קייקים מותאם לזוגות, משפחות (מגיל 3.5 שנים) וקבוצות. השייט בטוח ומהנה ומאפשר לכל אדם לקחת חלק בחוויה. ממוקם בליבו של פארק הירדן הסמוך לכנרת.

המקום סגור בשבתות וחגים
אורך הנתיב כ-4 ק"מ

זמן המסלול כשעה ורבע כולל הסבר והנחייה של אנשי הצוות
כניסה חינם לפארק הירדן לאורחים
גיל מינמלי: 3.5 שנים
הארוחה כוללת: המבורגר/שניצל סלט ושתייה 


מומלץ להתעדכן בשעות וימי הפעילות באטרקציה, באתר או בטלפון: 04-6921078

כזה אני רוצה

פרטי בית העסק

אבוקייק
פארק הירדן
04-6921078

אתר אינטרנט

חשוב לדעת

*מלאי מינימלי חודשי: 50. *ההטבה עד גמר המלאי. *הטבות 1+1: ניתן להזמין עד 2 הטבות 1+1 עבור הטבה זו באותו חודש. *תוקף למימוש הטבת 1+1 (הן המוצר/שירות ששולם עבורו מחיר מלא והן המוצר/שירות שניתן ללא תשלום) עד חודשיים מיום הזמנת ההטבה אלא אם מצוין אחרת. לאחר מכן יפוג תוקפה של הטבת 1+1 ולא יינתן זיכוי או החזר כספי בגינה. *יש לממש את שני מוצרי/שירותי ההטבה (1+1) באותו מועד. *אם הזמנת מספר הטבות באותו בית עסק, בבואכם לנצלן תמומשנה כל ההטבות בבת אחת. *על מנת לממש את ההטבה שנרכשה יש להגיע לקופת בית העסק עם אחד מכרטיסי האשראי הפעילים של לאומי קארד שברשותכם ולציין כי ההטבה נרכשה באתר הטבות של לאומי קארד. *למשלמים בכרטיס אשראי לאומי קארד, לא כולל כרטיסי FREE, רכש ו-DEBIT. *התמונה להמחשה בלבד. *המוצרים/שירותים באחריות בתי העסק בלבד. *לאומי קארד/בית העסק רשאים להפסיק/לשנות את המבצע בכל עת וללא הודעה מוקדמת. *אין כפל מבצעים והנחות. *בכפוף למדיניות ביטול הטבות ולתקנון הפינוקים ואתר ההטבות.