לידיעתך: לצורך התאמת התוכן שיוצג ברשת להעדפותיך האישיות, אנו משתמשים ב"עוגיות" . לפרטים נוספים
בדוק כמה פינוקים צברת החודש לבדיקה
הדפס

לונה פארק תל אביב

1+1 על כרטיס הכניסה (תמורת פינוק)

מגוון הפעילויות והמתקנים בפארק מתחדש כל שנה ומזמין את המבקר לחזור ולבקר בו שוב ושוב. המבקרים בפארק יוכלו ליהנות מקרוסלות, מגלשות מים, מכוניות מתנגשות, גלגל ענק, רכבת הרים אנקונדה, הטופ ספין והסקיי לופ ועוד עשרות מתקנים של הפארק שיגרמו לכם לא לרצות לעזוב את המקום.

 פרטים נוספים: 
• בסיום הרכישה, מומלץ להדפיס את אישור ההזמנה ולהציגו בעת ההגעה לאטרקציה 
• הכניסה בתשלום לילדים מגיל שנתיים
• לילד עד גיל שנתיים הכניסה חינם בהצגת תעודת זהות בקופה
• כרטיס הכניסה מאפשר שימוש במתקנים ללא הגבלה, למעט מתקן "האייסקייט" -  החלקה על הקרח ומתקן "הסינמה לונה" (כרוך בתשלום נוסף)

ייתכנו ימים סגורים - יש להתעדכן טרם הגעה לאתר

מומלץ להתעדכן בשעות וימי הפעילות באטרקציה, באתר או בטלפון: 03-6427080.
שים לב:כדי ליהנות מהטבה זו יש להגיע למקום עם כרטיס האשראי בו ביצעת את ההזמנה.

קנה עכשיו

איפה מממשים

לונה פארק
גני התערוכה
03-6427060

אתר אינטרנט

חשוב לדעת

*תוקף להזמנות: 31.8.16. *מלאי מינימלי חודשי: 50. *ההטבה עד גמר המלאי. *הטבות 1+1: ניתן להזמין עד 2 הטבות 1+1 עבור הטבה זו באותו חודש. *תוקף למימוש הטבת 1+1 (הן המוצר/שירות ששולם עבורו מחיר מלא והן המוצר/שירות שניתן ללא תשלום) עד חודשיים מיום הזמנת ההטבה אלא אם מצוין אחרת. לאחר מכן יפוג תוקפה של הטבת 1+1 ולא יינתן זיכוי או החזר כספי בגינה. *יש לממש את שני מוצרי/שירותי ההטבה (1+1) באותו מועד. *אם הזמנת מספר הטבות באותו בית עסק, בבואכם לנצלן תמומשנה כל ההטבות בבת אחת. *על מנת לממש את ההטבה שנרכשה יש להגיע לקופת בית העסק עם אחד מכרטיסי האשראי הפעילים של לאומי קארד שברשותכם ולציין כי ההטבה נרכשה באתר הטבות של לאומי קארד. *לא כולל כרטיסי FREE, רכש ו-DEBIT. *התמונה להמחשה בלבד. *המוצרים/שירותים באחריות בתי העסק בלבד. *לאומי קארד/בית העסק רשאים להפסיק/לשנות את המבצע בכל עת וללא הודעה מוקדמת. *אין כפל מבצעים והנחות. *בכפוף למדיניות ביטול הטבות ולתקנון הפינוקים ואתר ההטבות. 

  • שמרו על קשר
  • עקבו אחרינו באינסטגרם
  • הורידו את האפליקציות שלנו
    לאנדרואיד ול-iPhone
  • הטבות אצלך במייל לפני כולם לרישום