סגור לידיעתך: אנחנו משתמשים בעוגיות באתר זה לפרטים נוספים
כמה פינוקים צברתי החודש? לבדיקה
הזמן שנשאר לסיום ההטבה:
ימים
שעות
דקות
שניות
הדפס

בית האיכר - אטרקציה לכל המשפחה

1+1 בחל מ-35 ₪ (תמורת פינוק) והנחות ליחיד

בית האיכר במתחם המשודרג בחוות עמק איילון

שפע פעילויות ותחנות לכל המשפחה: פינת ליטוף, נחשים וזוחלים, יוני דואר, חליבת עזים, מעגל מתופפים, ירי בחץ וקשת ונשפנים אינדיאניים, מופע אילוף כלבים.

פרטים נוספים:

תשלום מגיל שלוש ומעלה בלבד 
האתר פתוח למשפחות בחול המועד פסח, סוכות וחנוכה בלבד (בפסח וסוכות יתקיים בנוסף לפעילות גם שדרת מתנפחי ענק לילדים ולנוער | בחנוכה תתקיים גם פעילות קדרות ויצירה בחומר).

מומלץ להתעדכן בשעות וימי הפעילות באטרקציה באתר או בטלפון לפני ההגעה

 

כזה אני רוצה

פרטי בית העסק

בית האיכר
כפר הנוער בן שמן
08-9266453

אתר אינטרנט

חשוב לדעת

*מלאי מינימלי חודשי: 50. *ההטבה עד גמר המלאי. *הטבות 1+1: ניתן להזמין עד 2 הטבות 1+1 עבור הטבה זו באותו חודש. *תוקף למימוש הטבת 1+1 (הן המוצר/שירות ששולם עבורו מחיר מלא והן המוצר/שירות שניתן ללא תשלום) עד חודשיים מיום הזמנת ההטבה אלא אם מצוין אחרת. לאחר מכן יפוג תוקפה של הטבת 1+1 ולא יינתן זיכוי או החזר כספי בגינה. *יש לממש את שני מוצרי/שירותי ההטבה (1+1) באותו מועד. *אם הזמנת מספר הטבות באותו בית עסק, בבואכם לנצלן תמומשנה כל ההטבות בבת אחת. *על מנת לממש את ההטבה שנרכשה יש להגיע לקופת בית העסק עם אחד מכרטיסי האשראי הפעילים של לאומי קארד שברשותכם ולציין כי ההטבה נרכשה באתר הטבות של לאומי קארד. *למשלמים בכרטיס אשראי לאומי קארד בלבד, לא כולל כרטיסי FREE, רכש ו-DEBIT. *התמונה להמחשה בלבד. *המוצרים/שירותים באחריות בתי העסק בלבד. *לאומי קארד/בית העסק רשאים להפסיק/לשנות את המבצע בכל עת וללא הודעה מוקדמת. *אין כפל מבצעים והנחות. *בכפוף למדיניות ביטול הטבות*בכפוף לתקנון הפינוקים ואתר ההטבות.