לידיעתך: לצורך התאמת התוכן שיוצג ברשת להעדפותיך האישיות, אנו משתמשים ב"עוגיות" . לפרטים נוספים
כמה פינוקים צברתי החודש? לבדיקה
הזמן שנשאר לסיום ההטבה:
ימים
שעות
דקות
שניות
הדפס

בית האיכר - אטרקציה לכל המשפחה

1+1 על כרטיס הכניסה (תמורת פינוק) והנחות ליחיד

בית האיכר במתחם המשודרג בחוות עמק איילון

שפע פעילויות ותחנות לכל המשפחה: פינת ליטוף, נחשים וזוחלים, יוני דואר, חליבת עזים, מעגל מתופפים, ירי בחץ וקשת ונשפנים אינדיאניים, מופע אילוף כלבים.

פרטים נוספים:

תשלום מגיל שלוש ומעלה בלבד 
האתר פתוח למשפחות בחול המועד פסח, סוכות וחנוכה בלבד (בפסח וסוכות יתקיים בנוסף לפעילות גם שדרת מתנפחי ענק לילדים ולנוער | בחנוכה תתקיים גם פעילות קדרות ויצירה בחומר).

מומלץ להתעדכן בשעות וימי הפעילות באטרקציה באתר או בטלפון לפני ההגעה

 

קנה עכשיו

פרטי בית העסק

בית האיכר
כפר הנוער בן שמן
08-9266453

אתר אינטרנט

חשוב לדעת

*מלאי מינימלי חודשי: 50. *ההטבה עד גמר המלאי. *הטבות 1+1: ניתן להזמין עד 2 הטבות 1+1 עבור הטבה זו באותו חודש. *תוקף למימוש הטבת 1+1 (הן המוצר/שירות ששולם עבורו מחיר מלא והן המוצר/שירות שניתן ללא תשלום) עד חודשיים מיום הזמנת ההטבה אלא אם מצוין אחרת. לאחר מכן יפוג תוקפה של הטבת 1+1 ולא יינתן זיכוי או החזר כספי בגינה. *יש לממש את שני מוצרי/שירותי ההטבה (1+1) באותו מועד. *אם הזמנת מספר הטבות באותו בית עסק, בבואכם לנצלן תמומשנה כל ההטבות בבת אחת. *על מנת לממש את ההטבה שנרכשה יש להגיע לקופת בית העסק עם אחד מכרטיסי האשראי הפעילים של לאומי קארד שברשותכם ולציין כי ההטבה נרכשה באתר הטבות של לאומי קארד. *למשלמים בכרטיס אשראי לאומי קארד בלבד, לא כולל כרטיסי FREE, רכש ו-DEBIT. *התמונה להמחשה בלבד. *המוצרים/שירותים באחריות בתי העסק בלבד. *לאומי קארד/בית העסק רשאים להפסיק/לשנות את המבצע בכל עת וללא הודעה מוקדמת. *אין כפל מבצעים והנחות. *בכפוף למדיניות ביטול הטבות*בכפוף לתקנון הפינוקים ואתר ההטבות.