לידיעתך: לצורך התאמת התוכן שיוצג ברשת להעדפותיך האישיות, אנו משתמשים ב"עוגיות" . לפרטים נוספים
כמה פינוקים צברתי החודש? לבדיקה
הזמן שנשאר לסיום ההטבה:
ימים
שעות
דקות
שניות
הדפס

VR Station מציאות מדומה - ראשון לציון

החל מ-57 ש"ח לכרטיס כניסה

מתחם מציאות מדומה

מתחם VR STATION מציע חוויה יוצאת דופן שבה המשתתף במשחקים חווה את המציאות האמhתית שלו מתמזגת במציאות הדמיונית של המשחק תוך כדי אינטראקציה בין שני העולמות (דבר הקרוי בז'רגון המקצועי - "מיקס ריאליטי"). המתחם מציע מגוון רחב של משחקים המבוססים על הטכנולוגיה המתקדמת בתחום המציאות המדומה: HTC-VIVE. חוויית המשחק מתחילה עוד לפני שנכנסים אל המתחם המעוצב בקו עיצוב ייחודי שנבנה על טהרת ה-Tube בלונדון, והחוויה משתלבת בשיגור של כל שחקן לעולם הדמיוני שבו הוא בוחר לשחק.

המתחם מציע ללקוחותיו חוויה מעולם אחר: 10 עמדות של מציאות מדומה, הכוללים 40 תכנים ומשחקים שונים, מזנון מפנק ושטחי אירוח גדולים. התכנים ורסטיליים ומותאמים לבקשותיכם: ניתן לשחק אחד עם השני בקבוצות, אפשר לשחק אחד נגד השני, אפשר לשחק כשחקנים בודדים ועוד. 

כרטיסיה 5 משחקים מקנה: משחק ליחיד 60 דקות / משחק לזוג 30 דקות. 

פרטים נוספים:

מתאים מגילאי 6 ומעלה

תוספת משחק תהיה ע"ב מקום פנוי ותשולם ע"ב מחיר קופה

לא ניתן לממש את הכרטיסיה באירועים

למימוש בסניף ראשל"צ בלבד


אופן המימוש:

למימוש ההטבה יש לתאם הגעה מראש בהזמנה טלפונית בלבד, ביטול הזמנה עד 24 שעות ובדמי ביטול של 50% 

קנה עכשיו

פרטי בית העסק

VR Station
יוסף ספיר 9
ראשון לציון

חשוב לדעת

​*מלאי מינימלי: 50. *על מנת לממש את ההטבה שנרכשה יש להגיע לקופת בית העסק עם אחד מכרטיסי האשראי הפעילים של לאומי קארד שברשותכם ולציין כי ההטבה נרכשה באתר הטבות של לאומי קארד. *למשלמים בכרטיס אשראי לאומי קארד, לא כולל כרטיסי FREE, רכש ו-DEBIT. *המוצרים/שירותים באחריות בתי העסק בלבד. *לאומי קארד/בית העסק רשאים להפסיק/לשנות את המבצע בכל עת וללא הודעה מוקדמת. *אין כפל מבצעים והנחות. *התמונה להמחשה בלבד. *בכפוף למדיניות ביטול הטבות ולתקנון הפינוקים ואתר ההטבות.