סגור לידיעתך: אנחנו משתמשים בעוגיות באתר זה לפרטים נוספים
כמה פינוקים צברתי החודש? לבדיקה
הזמן שנשאר לסיום ההטבה:
ימים
שעות
דקות
שניות
הדפס

שביל התפוזים

1+1 החל מ-54 ₪ (תמורת פינוק) והנחות ליחיד

שביל התפוזים הוא פארק שעשועים ייחודי מסוגו, הממוקם בתוך פרדסים, שכל מתקניו המקוריים נבנו בעבודת יד. ניתן ליהנות משפע הפעילויות בפארק: פסגת הפחד- מתקן אקסטרים לילדים ומבוגרים, נדנדת טרזן, מסלול מכוניות חשמליות, תעלת מים מתפתלת בין העצים לשיט קיאקים וסירות פדלים (סגורה בחורף), כל אלו ועוד.

בין נובמבר לאפריל מתקיים קטיף הדרים משפחתי פעמיים ביום. אתם מוזמנים לחוש בעצמכם את ההבדל בטעם ובהרגשה בין תפוז שנקנה בחנות לבין תפוז או מנדרינה טריים שזה עתה קטפתם מהעץ.
האכילה בפרדס חופשית, הוצאת פרי מהפרדס בתשלום.

פרטים נוספים:
הפארק מיועד לילדים מגיל שנה עד 13
הכניסה לילדים עד גיל שנתיים ללא תשלום
מומלץ להביא נעליים/סנדלים ובגדים להחלפה (על חלק מהמתקנים לא ניתן לעלות יחפים או עם כפכפים)
במקום בית קפה ממוזג

הפארק ממוקם על כביש 65 בין קיסריה לגן שמואל

לפני ההגעה מומלץ להתעדכן בשעות וימי הפעילות באטרקציה
כזה אני רוצה

פרטי בית העסק

שביל התפוזים
כביש 65, עוקף חדרה
04-6070800

אתר אינטרנט

חשוב לדעת

*ניתן להזמין עד 2 פינוקים 1+1 עבור הטבה זו באותו החודש. *תוקף למימוש פינוקים 1+1: עד חודשיים מיום ההזמנה. *הטבה שפג תוקפה איננה ניתנת למימוש על ידי הלקוח ולא יינתן זיכוי כספי בגינה. *הטבה שפג תוקפה איננה ניתנת למימוש על ידי הלקוח ולא יינתן זיכוי כספי בגינה. *יש לממש את הפינוק הנרכש ואת הפינוק שניתן במתנה באותו מועד. *על מנת לממש את ההטבה שרכשת עליך להגיע לקופת בית העסק עם אחד מכרטיסי האשראי הפעילים של לאומי קארד שברשותך ולציין כי ההטבה נרכשה באתר ההטבות של לאומי קארד. *על הכרטיס להיות שייך ללקוח שביצע את ההזמנה באתר. *אם הזמנת מספר הטבות באותו בית עסק, בבואך לנצלן תמומשנה כל ההטבות בבת אחת. *ההטבה היא עד גמר המלאי. *המוצרים/שירותים באחריות בתי העסק בלבד. *בכפוף לתקנון פינוקים+פלוס ואתר ההטבות.