סגור לידיעתך: אנחנו משתמשים בעוגיות באתר זה לפרטים נוספים
כמה פינוקים צברתי החודש? לבדיקה
הזמן שנשאר לסיום ההטבה:
ימים
שעות
דקות
שניות
הדפס

חוויה מתוקה יד מרדכי - אטרקציות לכל המשפחה

1+1 החל מ-50 ₪ (תמורת פינוק) והנחות ליחיד

הקיבוץ מציע אטרקציות לכל הגילאים שמשלבות בין הנאה לערכים חינוכיים. האטרקציות פתוחות כל שבת ובנוסף בחגים יש הפעלות וטיולים מיוחדים לילדים.

בין הפעילויות ביד מרדכי: סיור בטרקטור ועגלה בין ענפי הקיבוץ השונים והאטרקציות בקיבוץ. הצצה לתוך כוורת אמיתית בבית הדבש, למידה על חיי הדבורים, ליקוק דבש טרי ויצירת נרות מדונג. ביקור בבית האוסף "קיבוץ של פעם" והפעלה נוסטלגית בנושא החיים בקיבוץ. סיור באתר, שחזור קרב תש''ח וטיפוס על הטנקים.


 
פרטים נוספים:
 

הסיורים מתקיימים בכל שבת מ-10:00 עד 15:00 בכל שעה עגולה

אין צורך בתיאום מראש פתוח בכל שבת וחג

כל ילד מגיל 3 ומעלה חייב כרטיס

טלפון: 08-6720559


 
כזה אני רוצה

פרטי בית העסק

מכוורת יד מרדכי
קיבוץ יד מרדכי
08-6720559

חשוב לדעת

*מלאי מינימלי חודשי: 50. *ההטבה עד גמר המלאי. *ניתן להזמין עד 2 הטבות 1+1 עבור הטבה זו באותו החודש. *תוקף למימוש הטבת 1+1 (הן המוצר/שירות ששולם עבורו מחיר מלא והן המוצר/שירות שניתן ללא תשלום) עד חודשיים מיום הזמנת ההטבה. לאחר מכן יפוג תוקפה של הטבת 1+1 ולא יינתן זיכוי או החזר כספי בגינה. *יש לממש את שני מוצרי/שירותי ההטבה (1+1) באותו מועד. *אם הזמנת מספר הטבות באותו בית עסק, בבואכם לנצלן תמומשנה כל ההטבות בבת אחת. *על מנת לממש את ההטבה שנרכשה יש להגיע לקופת בית העסק עם אחד מכרטיסי האשראי הפעילים של לאומי קארד שברשותכם ולציין כי ההטבה נרכשה באתר הטבות של לאומי קארד. *לא כולל כרטיסי FREE, רכש ו-DEBIT. *התמונה להמחשה בלבד. *המוצרים/שירותים באחריות בתי העסק בלבד. *לאומי קארד/בית העסק רשאים להפסיק/לשנות את המבצע בכל עת וללא הודעה מוקדמת. *אין כפל מבצעים והנחות. *בכפוף למדיניות ביטול הטבות ולתקנון הפינוקים ואתר ההטבות.