סגור לידיעתך: אנחנו משתמשים בעוגיות באתר זה לפרטים נוספים
כמה פינוקים צברתי החודש? לבדיקה
הזמן שנשאר לסיום ההטבה:
ימים
שעות
דקות
שניות
הדפס

תערוכת הממותה האחרונה

1+1 ב-99 ₪ (תמורת פינוק) והנחות ליחיד

​מסע מרתק לעידן הקרח, התערוכה תתקיים עד 24.3.19 בפארק קרסו למדע

לראשונה בישראל, תערוכה בינלאומית שתיקח אתכם למסע בעידן הקרח מימי הממותות ודב המערות ועד להתחממות הגלובלית. לאורך התערוכה יוצגו דגמים רובוטיים עצומים של חיות עידן הקרח מכל העולם: הטיגריס השנחרבי ("נמר שן החרב"), ה"מגתריום" עצלן בגובה 6 מטרים, דב המערות העצום, האייל האירי, ארמדיל ענק משוריין ועוד.

התערוכה כוללת מתחמים רבים מגוונים: מתחם "לגעת בקרח", מתחם חפירה פליאונטולוגי, מתחם עולם מתחמם, מתחם ילדים, עולם אתייהטק, חדר פאזלים, חדר מבוכים וקרחונים וחדר יצירות.

שעות פעילות הפארק:

ראשון - רביעי 09:00-17:00

חמישי - 09:00-20:00

שישי - סגור

שבת 10:00-17:00

פרטים נוספים:
 הכרטיס כולל כניסה לפארק
 ילד מגיל 5 חייב בכרטיס
 קיימת נגישות לכיסאות גלגלים
 קיים אזור פיקניק ומזנון מזון מהיר

כזה אני רוצה

פרטי בית העסק

פארק קרסו למדע
העצמאות 79
באר שבע
08-6252600


מפה

חשוב לדעת

​*מלאי מינימלי: 5,000. *ההטבה עד גמר המלאי. *הטבות 1+1: ניתן להזמין עד 2 הטבות 1+1 עבור הטבה זו באותו חודש. *תוקף למימוש הטבת 1+1 (הן המוצר/שירות ששולם עבורו מחיר מלא והן המוצר/שירות שניתן ללא תשלום) עד חודשיים מיום הזמנת ההטבה אלא אם מצוין אחרת. לאחר מכן יפוג תוקפה של הטבת 1+1 ולא יינתן זיכוי או החזר כספי בגינה. *יש לממש את שני מוצרי/שירותי ההטבה (1+1) באותו מועד. *אם הזמנת מספר הטבות באותו בית עסק, בבואכם לנצלן תמומשנה כל ההטבות בבת אחת. *על מנת לממש את ההטבה שנרכשה יש להגיע לקופת בית העסק עם אחד מכרטיסי האשראי הפעילים של לאומי קארד שברשותכם ולציין כי ההטבה נרכשה באתר הטבות של לאומי קארד. *לא כולל כרטיסי FREE, רכש ו-DEBIT. *התמונה להמחשה בלבד. *המוצרים/שירותים באחריות בתי העסק בלבד. *לאומי קארד/בית העסק רשאים להפסיק/לשנות את המבצע בכל עת וללא הודעה מוקדמת. *אין כפל מבצעים והנחות. *בכפוף למדיניות ביטול הטבות ולתקנון הפינוקים ואתר ההטבות