סגור לידיעתך: אנחנו משתמשים בעוגיות באתר זה לפרטים נוספים
כמה פינוקים צברתי החודש? לבדיקה
הזמן שנשאר לסיום ההטבה:
ימים
שעות
דקות
שניות
הדפס

מעלית הזמן - אטרקציה לכל המשפחה

1+1 על כרטיס הכניסה ב-54 ₪ (תמורת פינוק) והנחות ליחיד

 

מסע במעלית הזמן אל סודות ירושלים, מסע מרתק אל החלל, מסע בקפסולה זעירה אל תוך גוף האדם ומסע מרגש אל נפלאות העבר, ההווה והעתיד של בירת ישראל. בעזרת טכנולוגיות מתקדמות תוכלו לצאת ליעדים שעד כה יכולתם רק לחלום להגיע אליהם מבלי לזוז מהכיסא. מעלית הזמן ירושלים - מסע מרתק אל סודות העיר 2D, מסע ביקום 3D, אני ירושלים 2D, קפסולת העתיד 3D  

ב"מעלית הזמן בירושלים" 104 מושבים. 98 מהם נעים על 6 צירי תנועה ו-6 מהם נייחים. עפ"י דרישה מראש, ניתן לקבע מספר מושבים רב יותר. במצגי התלת מימד אין כיסאות נייחים. 

פרטים נוספים:

באטרקציה שימוש במערכות סימולציה, הקרנה וקול חזקים, לפיכך, חולי לב, נשים בהריון, הסובלים מבעיות גב, תנועה וסחרחורות מתבקשים לשבת על מושבים קבועים בלבד (מספר המקומות מוגבל נא לתאם מראש).

יש להקפיד ולהגיע לאטרקציה כ-15 דקות לפני תחילת המסע לצפייה בסרטון בטיחות. חשוב: המסע ב"מעלית הזמן" מתחיל בדיוק בשעה היעודה, במקרה של איחור, לא נוכל להבטיח את מקומכם באולם.

קבוצות מאורגנות - ניתן להזמין מופעים גם מעבר לשעות הפעילות

מספר המקומות הנייחים מוגבל נא לתאם מראש.

הכניסה מותרת מגיל 5 ומעלה

לאחר ביצוע ההזמנה הכרטיסים ימתינו בקופות בית העסק, יש להציג כרטיס אשראי של לאומי קארד שבו בוצעה ההזמנה

יש לתאם את מועד וסוג המיצג מראש

כזה אני רוצה

פרטי בית העסק

מעלית הזמן ירושלים
שדרות ממילא 6
ירושלים
02-6248381

חשוב לדעת

*מלאי מינימלי חודשי: 50. *ההטבה עד גמר המלאי. *הטבות 1+1: ניתן להזמין עד 2 הטבות 1+1 עבור הטבה זו באותו חודש. *תוקף למימוש הטבת 1+1 (הן המוצר/שירות ששולם עבורו מחיר מלא והן המוצר/שירות שניתן ללא תשלום) עד חודשיים מיום הזמנת ההטבה אלא אם מצוין אחרת. לאחר מכן יפוג תוקפה של הטבת 1+1 ולא יינתן זיכוי או החזר כספי בגינה. *יש לממש את שני מוצרי/שירותי ההטבה (1+1) באותו מועד. *אם הזמנת מספר הטבות באותו בית עסק, בבואכם לנצלן תמומשנה כל ההטבות בבת אחת. *על מנת לממש את ההטבה שנרכשה יש להגיע לקופת בית העסק עם אחד מכרטיסי האשראי הפעילים של לאומי קארד שברשותכם ולציין כי ההטבה נרכשה באתר הטבות של לאומי קארד. *לא כולל כרטיסי FREE, רכש ו-DEBIT. *התמונה להמחשה בלבד. *המוצרים/שירותים באחריות בתי העסק בלבד. *לאומי קארד/בית העסק רשאים להפסיק/לשנות את המבצע בכל עת וללא הודעה מוקדמת. *אין כפל מבצעים והנחות. *בכפוף למדיניות ביטול הטבות ולתקנון הפינוקים ואתר ההטבות