סגור לידיעתך: אנחנו משתמשים בעוגיות באתר זה לפרטים נוספים
כמה פינוקים צברתי החודש? לבדיקה
הזמן שנשאר לסיום ההטבה:
ימים
שעות
דקות
שניות
הדפס

לגו פארק

1+1 ב-119 ₪ (תמורת פינוק)

היכל טוטו, חולון, 13.7.18 - 31.8.18

במקום מוקמת העיר הישראלית העתידנית והמתקדמת שעשויה כולה מקוביות לגו וכוללת: גורדי שחקים בעיצוב חדשני, כבישים, מדרכות, שילוט רחוב, בתי קפה, מסעדות, תחנות כיבוי, משטרה ועוד. המבקרים בפארק יצאו למסע מרתק לעבר העתיד בעזרת התנסויות מרגשות, יצירתיות וצבעוניות על טהרת הלגו כמובן.

פרטים נוספים:
ילד מגיל שנה חייב בכרטיס
אין הכנסת מזון ושתייה למתחם הפארק

כזה אני רוצה

כל מה שצריך וכדאי לדעת על ההטבה

לגו פארק יתקיים בהיכל טוטו חולון, מתחם לה פארק פארק פרס בין התאריכים 13.7.18 - 31.8.18

בפארק ייערכו פעילויות מגוונות כמו: גלגל ענק, רכבת, בנג׳י, אזור לגו מרכזי עם משחקייה, אזור בנייה של ילדים, טירה קסומה, מתחם יצירה, פלייסטיישן ואקס בוקס, מתחם משחקים עתידני לפעוטות, בית קפה ועוד.

ראשון חמישי: 9:00 - 19:00

שישי: 9:00 - 15:00

שבת: 9:00 - 19:00

פרטי בית העסק

היכל טוטו
מפרץ שלמה
חולון
03-5588591

חשוב לדעת

​*מלאי מינימלי: 10,000. *ההטבה עד גמר המלאי. *הטבות 1+1: ניתן להזמין עד 2 הטבות 1+1 עבור הטבה זו באותו חודש. *תוקף למימוש הטבת 1+1 (הן המוצר/שירות ששולם עבורו מחיר מלא והן המוצר/שירות שניתן ללא תשלום) עד חודשיים מיום הזמנת ההטבה אלא אם מצוין אחרת. לאחר מכן יפוג תוקפה של הטבת 1+1 ולא יינתן זיכוי או החזר כספי בגינה. *יש לממש את שני מוצרי/שירותי ההטבה (1+1) באותו מועד. *אם הזמנתם מספר הטבות באותו בית עסק, בבואכם לנצלן תמומשנה כל ההטבות בבת אחת. *על מנת לממש את ההטבה שנרכשה יש להגיע לקופת בית העסק עם כרטיס לאומי קארד שבאמצעותו בוצעה ההזמנה ולציין כי ההטבה נרכשה באתר הטבות של לאומי קארד. *למשלמים בכרטיס אשראי לאומי קארד, לא כולל כרטיסי FREE, רכש ו-DEBIT. *התמונה להמחשה בלבד. *המוצרים/שירותים באחריות בתי העסק בלבד. *לאומי קארד/בית העסק רשאים להפסיק/לשנות את המבצע בכל עת וללא הודעה מוקדמת. *אין כפל מבצעים והנחות. *בכפוף למדיניות ביטול הטבות ולתקנון הפינוקים ואתר ההטבות. *הזכות לשינויים בתוכן ובזמנים נתונה להפקה. *קיימת הגבלה של מספר האנשים המבקרים בפארק בכל טווח שעות היום. *הזכות לשינויים בתוכן ובזמנים נתונה להפקה. *קיימת הגבלה על מספר האנשים הרשאים לבקר בפארק בכל טווח שעות של היום.