לידיעתך: לצורך התאמת התוכן שיוצג ברשת להעדפותיך האישיות, אנו משתמשים ב"עוגיות" . לפרטים נוספים
כמה פינוקים צברתי החודש? לבדיקה
הזמן שנשאר לסיום ההטבה:
ימים
שעות
דקות
שניות
הדפס

סיור חנוכיות בעיר העתיקה - ירושלים

ההטבה הסתיימה

"ראיתי עיר עוטפת אור"
סיור חנוכיות חגיגי ומהנה בשכונת נחלאות הקסומה בירושלים. בסיור נתחקה אחר מסורת החג, נשמע סיפורים, חידות ועל מנהגי החג. נסיים את הסיור בשוק מחנה יהודה.

תחילת הסיור: 17:00
משך הסיור: כשעתיים וחצי
תאריכי הסיור: 25.12.16 (יום ראשון), 28.12.16 (יום רביעי), 31.12.16 (מוצאי שבת)

לפרטים נוספים אודות הסיורים יש ללחוץ כאן

פרטים נוספים:

ההצטרפות לסיור בהרשמה מוקדמת ולפי תאריך
יש להגיע עם אישור ההזמנה
הסיור מיועד למשפחות, מומלץ מגיל 5 ואילך 
ילד מגיל 4 חייב בתשלום 
כרטיס משפחתי מקנה סיור ל-4 איש
ההגעה לסיורים הינה עצמאית
הסיור מותנה במינימום 20 משתתפים

כ-2 ימי עסקים לאחר הרכישה יש ליצור קשר עם בית העסק על מנת לתאם הצטרפות לסיור המבוקש באימייל: siurchanukiot@gmail.com או בטלפון: 02-5633077

חשוב לדעת

*מלאי מינימלי חודשי: 50. *ההטבה עד גמר המלאי. *הטבות 1+1: ניתן להזמין עד 2 הטבות 1+1 עבור הטבה זו באותו חודש. *תוקף למימוש הטבת 1+1 (הן המוצר/שירות ששולם עבורו מחיר מלא והן המוצר/שירות שניתן ללא תשלום) עד חודשיים מיום הזמנת ההטבה אלא אם מצוין אחרת. לאחר מכן יפוג תוקפה של הטבת 1+1 ולא יינתן זיכוי או החזר כספי בגינה. *יש לממש את שני מוצרי/שירותי ההטבה (1+1) באותו מועד. *אם הזמנתם מספר הטבות באותו בית עסק, בבואכם לנצלן תמומשנה כל ההטבות בבת אחת. *על מנת לממש את ההטבה שנרכשה יש להגיע לקופת בית העסק עם כרטיס לאומי קארד שבאמצעותו בוצעה ההזמנה ולציין כי ההטבה נרכשה באתר הטבות של לאומי קארד. *למשלמים בכרטיס אשראי לאומי קארד, לא כולל כרטיסי FREE, רכש ו-DEBIT. *התמונה להמחשה בלבד. *המוצרים/שירותים באחריות בתי העסק בלבד. *לאומי קארד/בית העסק רשאים להפסיק/לשנות את המבצע בכל עת וללא הודעה מוקדמת. *אין כפל מבצעים והנחות. *בכפוף למדיניות ביטול הטבות ולתקנון הפינוקים ואתר ההטבות.